2018-12-14

14.decembrī notika ikgadējais Adventa teātra sporta draudzības turnīrs Iecavas vidusskolā.
2018-12-14

Jau vairākus gadus pēc kārtas Ikšķiles vidusskolas skolēni sekmīgi startē Robertam Mūkam veltītajā Vislatvijas jaunrades darbu konkursā.
2018-12-13

Šonedēļ mājturības un tehnoloģijas nodarbībās 6.-8.klašu meitenes skolotājas Daces Ozolas-Krastiņas vadībā ir cītīgi cepušas, veidojušas un dekorējušas piparkūku namiņus, lai 13.decembrī pirms Baltā koncerta Ziemassvētku tirdziņā tos varētu pārdot un iegūtos līdzekļus nodot Alises atbalstam.
2018-12-03

Šogad skolā iededzām svecītos divos Adventa vainagos, gan "lielajā" skolā, gan sākumskolā!
2018-11-21

21. novembrī skolā notika vairākas tikšanās ar Henriju Klaidu Skujiņu (mācās Rīgas Biznesa skolā) un Tomu Skujiņu (beidzis Banku augstskolu), kurā viņi dalījās pieredzē ar mūsu jauniešiem par to, kā uzstādīt mērķus, kā tos sasniegt un kādas ir iespējas mūsdienu jauniešiem.
2018-11-21

21. novembrī sākumskolā notika tikšanās "Pirmsskolas un sākumskolas pēctecības nodrošinājums"
2018-11-20

Ikšķiles vidusskolā veiksmīgi aizritējis pirmais sociālās uzņēmējdarbības mācību pasākums - labdarības tirdziņš “Sarkanbaltsarkans”.
2018-11-16

Dabaszinību un inženierzinātņu jomas skolotāji novembrī strādāja ar vienotu ideju “Simtgades zinātnes pīrāgs”. Informātikas stundās skolēni meklēja un apkopoja pīrāgu gatavošanas receptes, uzzinot, kādi ir biežāk izmantotie pīrādziņu pildījumi.
2018-11-15

Pasākums notika 2018.gada 14.novembrī no 10.00 – 15.00 skolas 2. stāva vestibilā pie skolas muzeja. Katrai klasei piedāvātas 10-15 minūtes aktīvai darbībai, performancē. Aktivitāti rīkoja Ikšķiles vidusskolas Sociālās un pilsoniskās jomas pedagogi sadarbībā ar 12.klases skolēniem, kuri pārbaudīja politikas stundā iegūtās zināšanas praksē.
2018-11-14

Par godu Latvijas simtgadei Ikškiles vidusskolas žurnālistikas un medijpratības pulciņa dalībnieki veica intervijas, cenšoties noskaidrot, kuri ir Ikšķiles novada aktīvākie, enerģiskākie cilvēki, kuri ir tie entuziasti, kas būtu pelnījuši stāvovācijas par saviem labajiem darbiem, labo gribu un plašo sirdi.
Arhīvs: