2020-01-23

"Bija tāds laiks..." Janvāris - Barikāžu atceres laiks. Tik daudzu skolēnu ģimenēm ir stāsts par laiku pirms 29 gadiem, kad no visām Latvijas malām Rīgā sabrauca cilvēki ar smago tehniku, cēla barikādes, lai nosargātu savu valsti.
2020-01-16

Katru gadu Galēnu novada dome, Galēnu kultūrvēstures biedrība, Galēnu pamatskola un dzejnieka, filozofa un reliģiju pētnieka Roberta Mūka muzejs izsludina jaunrades konkursu Latvijas skolu audzēkņiem.
2020-01-15

Šodien mūsu skolā norisinājās Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase projekta ietvaros organizētās sacensības "Sporto labākai dzīvei", kurās piedalījās 1.c, 3.a un 3.c klases.
2020-01-14

14.janvārī skolā norisinājās angļu valodas olimpiāde 8.klasēm.
2020-01-11

11.janvāris ir starptautiskā PALDIES diena!...Pasaki šai dienā vairāk "Paldies" nekā ikdienā! "Paldies" nemaksā neko, bet dod tik daudz!
2020-01-04

3. un 4. janvārī divi Ikšķiles vidusskolas 11. klases skolēni Sanda un Artūrs ar angļu valodas skolotāju Anitu Brūmeli piedalījās Debašu Līderu skolas projektā “Debate Leader School 2019/2020” otrajā sesijā, kas norisinājās Rīgas Ekonomikas augstskolā.
2019-12-27

Pie Ikšķiles vidusskolas 9.a un 9.b klašu skolēniem sociālo zinību šī gada noslēguma mācību stundā “Par tiesu varu Latvijā” viesojās un ar savu pieredzi dalījās mūsu novadniece Viktorija Portere, sertificēta mediatore, zvērināta advokāte.
2019-12-20

Šodien teicām paldies mūsu skolēniem, kuri ir ne tikai aktīvi līdzdarbojušies skolas dzīvē, bet arī ar savu sirds siltumu snieguši atbalstu saviem klasesbiedriem un skolotājiem.
2019-12-12

Ziemassvētku ieskaņu koncertā "Manas bērnības Ziemassvētki" stāstu par savām bērnības atmiņām caurvija nākamie absolventi - 12.klase.
2019-12-07

Mūsu skolas jaunieši no 10. un 11.klases piedalījās vērienīgajā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros rīkotajā SMU pasākumā "Cits Bazārs". To rīkoja Latvijas lielākā izglītības organizācija "Junior Achievement Latvia" (JA Latvia). "JA Latvia" ir arī licencēts SMU juridiskais pārstāvis.
Arhīvs: