2019-05-29

Paldies visiem par šodienu! Pat saule parādījās...un līdzi tai prieks par paveikto! Ikšķiles vidusskolas sākumskolas skolēni, kopā ar mammām un tētiem aktīvi pavadīja rīta cēlienu Ikšķiles pludmalē, piedaloties Ģimenes fotoreidā.
Projekta nedēļas ietvaros 5.A, 5.C, 7.A, 8.D klases skolēni bija izveidojuši fotoreida trasi ar dažādiem uzdevumiem, kuru šodien veiksmīgi visas sākumskolas klases arī pieveica.
Liels paldies šī pasākuma galvenajam organizatoram - sporta skolotājai Diānai Grīnbergai, kura bija Fotoreida virsvadītāja, mūsu skolas  vieglatlētikas trenerei Dinijai Dālei,  lielais paldies par atsaucību un sporta aktivitāšu nodrošināšanu pasākumā Ogres Hokeja klubam - trenerim Edgaram Adamovičam  un vārtsargam Markam Ginzburgam, kā arī biatlonistu organizācijai un Uldim Apsītim. Liels paldies arī pašvaldībai un  SIA “Ikšķiles Māja" darbiniekiem, kuri parūpējās, lai pludmalē mēs justos labi. Mums visiem izdevās skaists, sportisks pasākums kopā ar saviem mīļajiem!

Foto no pasākuma skolas galerijā.