2019-05-28

Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, 28.maijā notika skolēnu un skolotāju - olimpiāžu, konkursu un sacensību laureātu apbalvošanas ceremonija Ikšķiles Tautas namā. Šajā pasākumā Ikšķiles novada pašvaldība mācību gada noslēgumā pateicās labākajiem skolēniem un skolotājiem par augstajiem sasniegumiem mācību un ārpusstundu darbā.

Atzinīgus vārdus laureātiem sacīja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, uzsverot paveiktā nozīmi novada vārda popularizēšanā.
Pasākuma muzikālo noskaņu radīja konkursu laureāti - vokālais ansamblis "Kā debess" Mairas Līdumas vadībā, kā arī vokāli instrumentālā grupa Lindas Ivanovas vadībā.
Šogad pašvaldība pasniedza par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, radošo darbu konkursos, sporta sacensībās naudas balvas 61 skolēnam 2570  euro vērtībā, 23 mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem un sporta komandām 3435 euro vērtībā, un 40 pedagogiem 5080 euro vērtībā.

Par pasākumu lasiet arī portālā ikskile.lv