2015-04-26

28.aprīlī Daugavpilī notika ZZ čempināta pusfināls. Ikšķiles vidusskolu pārstāvēja 5.D, 6.,A un 6.B klases.

Skolēni uzsver, ka piedalījās ZZ Čempionātā, lai aizstāvētu skolas godu, saliedētu klasi un pilnvērtīgi pavadītu laiku.
Visas klases mājup atgriezās ar priecīgām domām, labām emocijām un panākumiem.

6.A klase pirmo reizi piedalījās un bija ļoti gandarīti par tur redzēto un izjusto.

6 .B klase jau ar nelielu pieredzi- otro reizi piedalījās ZZ Čempionātā un nopelnīja godpilno 12.vietu un tikai mazliet pietrūka, lai tiktu uz finālu, jo finālā piedalās tikai pirmās 11 vietas.

Vislielākās gaviles atskanēja no 5.D klases, kura 32.komandu konkurencē ieguva 2.vietu un ceļazīmi uz finālu Jūrmalā 30.maijā.
5.D klase uzsver, ka ir ļoti gandarīti un priecīgi par šo rezultātu, par savu klases kolektīvu, par to, ka bija draudzīgi un saliedēti. Klase cīnījās ar devīzi: ,,Mēs to izdarījām!"... un tiešām, viņi- komanda ar nosaukumu "Zebras" to izdarīja.

Paldies visiem Ikšķiles vidusskolas  skolēniem- ZZ čempionāta dalībniekiem,, 5.D klases audzinātājai Sarmītei Viļumai, 6.A klases audzinātāja Dacei Ozolai Krastiņai un 6.B klases audzinātājai Ingai Kumeliņai un visiem tiem, kuri atbalstīja un turēja īkšķi!

Bildes no pasākuma  varat apskatīties šeit