2015-11-30

19. novembrī  Ikšķiles vidusskolas sākumskolā viesojās PII „ Urdaviņa”  audzinātājas un vadītājas vietniece izglītības jomā  I.Frīdenberga.Tikšanās -  praktikuma  mērķis bija sekmēt pirmsskolas un sākumskolas izglītības pēctecības nodrošināšanu un savstarpēju sadarbību.

Mūsu skolā savu profesionālo pieredzi,  stundu plānošanā un vadīšanā piedāvāja  pirmo klašu  skolotājas  Sandra Tilta,  Inga Leizandere, Zane Āboliņa, un  Sandra Narvaite. Pedagogi stundās izmantoja daudzveidīgas mācību metodes un mācību organizācijas formas. Skolēni aktīvi iesaistījās stundas darbā  un piedāvātajās  aktivitātēs . Tādejādi skolotājām bija iespēja gan parādīt, gan pastāstīt par savu darbu,  veiksmēm un neveiksmēm. Praktikuma laikā   pedagogi varēja klausīties savu kolēģu stāstījumā un gūt jaunu pieredzi un idejas, bet stundu  analīze ļāva ne tikai izvērtēt mācību procesa norisi un rezultātus, bet arī padomāt  un izvērtēt savu profesionālo kompetenci un izvirzīt mērķus tālākajam darbam.

Vispriecīgākie par tikšanos bija mazie pirmklasnieki, jo satika savas mīļās un sirsnīgās audzinātājas.

Paldies 1. klašu skolotājām par ieguldīto darbu!

Direktora vietniece izglītības jomā – Solvita Zirne

Bildes varat apskatīt šeit vai galerijā