2015-12-02

Pirmdien, 30.novembrī, pirms mācību stundu sākuma Ikšķiles vidusskolā, sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, tika aizdegta pirmā svece Adventa vainagā, tā ir skolas daudzu gadu tradīcija. Šogad lielais Adventa vainags, ko veidojušas skolotājas Anita Siliņa un Zane Harmane, atrodas vestibilā pie aktu zāles - īpašā vietā, kur skolēniem satikties mierīgā un sirsnīgā gaisotnē.Ko nozīmē šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, skolēniem pastāstīja Ikšķiles luterāņu draudzes mācītājs Dzintars Laugalis. Ar mācītāja svētību skolas direktors Česlavs Batņa aizdedza pirmo sveci Adventa vainagā. Sākumskolas koris un pamatskolas vokālais ansamblis skolotāju Ingunas Rijnieces, Mairas Līdumas un Lindas Ivanovas vadībā skandēja Ziemassvētku dziesmas, kuras turpmāk skanēs vestibilā.Skolā palaikam sāk smaržot piparkūkas, skolēni bildējas, spēlē klavieres un plāno, kā iepriecinās cits citu un klases, jo jau nākamnedēļ sāksies starpklašu sadraudzība un pozitīvo emociju akcija "Iepriecini klasi". Arī šogad skolēni, vecāki un skolotāji piedalīsies labdarībā.Ziemassvētku zvana melodija aicina visus uz mācību stundām, atgādinot, ka mīlestības pārpilna svētku gaisotne ir vairāk atkarīga no vārdiem un sajūtām nekā no dāvanām, kuras pasniedz! Lai skaists Ziemassvētku gaidīšanas laiks!