2019-03-08

8.martā Ikšķiles vidusskolas sākumskolā jau otro reizi šajā mācību gadā vecākus iesaistīja mācību procesā kā pilnvērtīgus partnerus.
2019-03-07

7. martā mūsu skolā norisinājās Daugavkrastu reģiona skolu teātra sporta pavasara turnīrs.
2019-03-05

Mūsu skolas vokālais ansamblis "Kā debess" 5.martā piedalījās vokālās mūzikas konkursā "Balsis-2019" Vidzemē
2019-03-04

4.martā mūsu skolā notika seminārs "Sociālā uzņēmējdarbība kā 21 gadsimta izglītības satura elements", ko sadarbojoties organizēja Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācija, British Council pārstāvniecība Latvijā un mūsu skolas pedagoģe Sandra Erinovska, kura ir sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Ikšķiles novadā.
2019-03-03

Pateicoties Žurnālistikas pulciņa meiteņu ierosinātajai akcijai, dzīvnieku patversmes "Ulubele" iemītnieki nu ir tikuši pie dažādām noderīgām lietām!
2019-03-01

1.martā Ķekavā notika Starpnovadu skatuves runas un mazo formu uzveduma konkurss, kurā plaši tika pārstāvēta arī mūsu skola.
2019-02-26

Pavisam nesen skolā notika fiziskās un emocionālās vides pilnveidošanas akcija "Daudzināsim labo", kurā aicinājām skolēnus aizpildīt starpbrīžus lietderīgi, apgūstot prasmes saskarsmes kultūrā, pilnveidojot sevi, piedaloties radošās nodarbēs un aicinot būt kopā, runāties vienam ar otru, draudzēties, kopā smieties un priecāties.
2019-02-26

Par godu starptautiskai pasaku dienai mūsu literatūras skolotāja G.Silkalne mūsu klasei uzdeva mājasdarbu - radoši parādīt vai izstāstīt kādu pasaku.
2019-02-23

Jau trešo reizi Ikšķiles vidusskolas skolēni piedalās angļu valodas starptautiskajā olimpiādē "Hippo", kuras pirmā kārta notika sestdien, 23. februārī.
2019-02-21

Pirmais no pasākumiem, atzīmējot Dzimtās valodas dienu, Ikšķiles vidusskolā notika jau 20. februārī - “zibdiktāts” 11. un 12. klasei. Skolēni, iepriekš nebrīdināti par darba veidu un saturu, rakstīja Vislatvijas diktātu - Andra Akmentiņa tekstu “Malēniešu hronika”. Līderos izvirzījās 11. klases skolniece Dana Amanda Stugle, kura darbu veica bez nevienas ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas.Savukārt 21.februārī, tieši Dzimtās valodas dienā, Ikšķiles vidusskolas skolēniem bija iespēja tikties ar Rakstniecības un mūzikas muzeja pārstāvēm - kultūras žurnālisti Liegu Piešiņu un mākslas eksperti Kristiānu Kuzminu, kuras diskutēja ar skolēniem par rakstniecību, Dzintara Soduma personību un citiem ar literatūru saistītiem jautājumiem.
Arhīvs: