2019-02-14

14.februāra vakarā notika jau par tradīciju kļuvušais pasākums, kuru pirms vairākiem gadiem aizsāka mūsu skolas Skolēnu pašpārvalde.
2019-02-14

Tradicionāli mūsu skolā 14.februāris tika sagaidīts ar sirsnīgām dziesmām, Valentīndienas pastu un sarkani rozā "dress kodu", pa dienu notika arī akcijas "Daudzināsim labo" aktīvāko dalībnieku sumināšana, bet vakarā - turpinot skolēnu pašpārvaldes aizsākto pasākumu - norisinājās "Vakars ar pašvaldi".
2019-02-13

Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa I kārta Ikšķiles vidusskolā.
2019-02-08

Kā jau vairākus gadus, arī šogad no 28.janvāra līdz 1.februārim Ikšķiles vidusskolā norisinājās akcija skolas fiziskās un emocionālās vides uzlabošanā. Šī gada akcijas nosaukums “Neesi telefonā, esi kopā ar mums!” slēpj sevī dažādas aktivitātes.
2019-02-05

1.februārī skolā viesojās SIA PharmaNet personāla atlases projektu vadītāja Lauru Lāci. Pēc piektdienas tikšanās Sanda Bērziņa devās intervēt Lauru, lai labāk iepazītu šo nešaubīgi interesanto un harizmātisko personību.
2019-02-05

Ikšķiles vidusskolas 9.a,9.b,9.c klašu skolēni ķīmijas stundu ietvaros veica projektu darbus par materiālu otrreizēju izmantošanu, meklējot jaunus nolietotu lietu izmantošanas risinājumus.
2019-02-01

Piektdien, 1. februārī, Ikšķiles vidusskolā ekonomikas stundu ietvaros viesojās personāla atlases vadītāja Laura Lāce. Tā kā ekonomikas programmā 11. klasei ir iekļauta tēma par darbu un darba tirgu, Laura tika uzaicināta, lai vairāk pastāstītu jauniešiem par to, kā norit personāla atlase realitātē.
2019-02-01

1.februāra rītā Dabaszinātņu un tehnoloģiju jomas skolotāji aicināja 9. – 12.klases skolēnus uz lekciju "Evolūcijas teorijas un dzīvības izcelšanās uz Zemes" jeb sarunu par dzīvības izcelšanos uz Zemes. Nodarbību vadīt bija aicināts Ikšķiles evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Dzintars Laugalis.
2019-02-01

Matemātikas nedēļa Ikšķiles vidusskolas sākumskolā norisinājās spraigā gaisotnē no š.g.21.-25.janvārim.
2019-01-31

Santa Tuherma Ikšķiles vidusskolā strādā kopš 2018. gada novembra. Lai labāk iepazītu mūsu skolas darbiniekus, lūdzām Santu veltīt laiku nelielai intervijai.
Arhīvs: