2017-03-23

23. martā Ikšķiles vidusskolā uz draudzīgu saspēlēšanos tikās kopskaitā 70 improvizatori no Lielvārdes vidusskolas (trenere Aija Krompāne), Salaspils 1. vidusskolas (trenere Anda Vaivade), Ogres BJC (treneris Oskars Kļava) un Ikšķiles vidusskolas (trenere Zane Bēķe).
2017-03-13

Jau izsenis zināms, ka katrs bērns kopš dzimšanas ir muzikāls. Mūsu, pedagogu kā arī vecāku uzdevums, ir pareizi izmantot šo dabas talantu, nenobaidīt bērnu, bet tieši otrādi pacensties parādīt viņam cik pasakaina, krāsaina un emocionāla ir mūzikas pasaule. Arī psihologu un pedagogu pētījumi rāda, ka mūzikas nodarbības un stundas bērniem, jau no agra vecuma, ļoti efektīvi palīdz viņu kopējai attīstībai. Valoda, kustību koordinācija, uzmanības koncentrācija, spēja mācīties, spēja klausīties un dzirdēt, redzēt, just – tas ne tuvu nav viss saraksts tam, ko var sniegt mūzika bērna attīstībā. Tāpēc, jau otro gadu Ikšķiles vidusskolā sākumskolas posmā, ar mūzikas skolotājas Sarmītes Viļumas un citu sākumskolas skolotāju dalību, norisinās mūzikas nedēļa. Šogad mūzikas nedēļa izskanēja no 06.03.17.-10.03.17.
2017-03-04

Ceturtdien 2.martā mūsu klasē viesojās karjeras konsultante Santa Ķempele. Iesākumā viņa mums pastāstīja ar ko nodarbojas karjeras konsultants un kas ir karjera. Kā iesildīšanos - spēlējam interesantu spēli.
2017-03-03

Veselu mēnesi Ikšķiles vidusskolas muzejā varēja apskatīt 6. klases meiteņu adīto cimdu izstādi un nobalsot par skaistākajiem adījumiem. 3. martā 27 jaunās adītājas pulcējās muzejā uz izstādes slēgšanu un saņēma atpakaļ savus cimdiņus, Katra, kura bija uzvarējusi sevi un noadījusi pirmo cimdu pāri, saņēma arī pateicību no skolas.
2017-03-02

Tuvojas komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Gan pieminot represijās cietušos cilvēkus un viņu ģimenes, gan domājot par mūsu valsts simtgadi, ir svarīgi atkal atšķirt tautas vēstures lappuses, lai atgādinātu šodienas cilvēkiem, cik svarīgi ir saglabāt valstij izšķirīgos notikumus tautas atmiņā.
2017-03-01

Sestdien, 25.februārī Ikšķiles novada jaunsargiem tika dota iespēja iepazīties ar Zemessardzes bataljona mācībām. Zemessargi mācībās apguva tēmas: Pārgājiens ar sakaru vingrinājumiem, personu un transporta pārmeklēšana, lauku kaujas iemaņas. Jaunsargiem tika dota iespēja arī pašiem piedalīties taktiskajā vingrinājumā ar lazertag spēļu ieročiem, kā arī izbaudīt zemessargu lauku virtuvē pagatavotās brokastis un pusdienas.
2017-02-24

Kā ik gadu, februārī ap tautā saukto vīriešu dienu Ikšķiles vidusskolā notiek radošs vakars, kurā piedalās gan esošie, gan bijušie skolas improvizatori (pazīstami kā teātra sportisti), kā arī aicinātie viesi ar profesionālām iemaņām improvizācijā un aktiermeistarībā. Skatītāju rindās – pašmāju teātra mīļi – pašreizējie skolēni, absolventi, skolotāji un viesi. Šogad tie bija Rundāles jauniešu teātra studijas “Savējie” dalībnieki ar režisori Lilitu Lauskinieci, kura vakara gaitā kļuva arī par tulku, un Ogres Bērnu un jauniešu centra improvizatori ar režisoru Oskaru Kļavu. Jāteic, arī skatītājiem nācās būt aktīviem gan priekšlikumu izteikšanā, gan darbojoties meistarklasē.
2017-02-23

Piektdien, 17. februārī ar apbalvošanu noslēdzās Ikšķiles vidusskolas sākumskolas matemātikas nedēļa. Šogad matemātikas aktivitātes norisinājās divu nedēļu garumā. Pirmajā nedēļā notika matemātikas olimpiādes skolā. Par godalgotām vietām un iespēju pārstāvēt skolu starpnovada matemātikas olimpiādē Salaspilī, sacentās visu sākumskolas klašu labākie matemātiķi.
2017-02-21

Šī gada 21.,22. aprīlī mēs, Ikšķiles vidusskolas 8.b klases teātra entuziasti, devāmies uz bērnu un jauniešu teātru festivālu „...un es iešu un iešu!” Valmierā, kuram šogad apritēja 10 gadi. Festivāls norisinājās Valmieras Viestura vidusskolā, tajā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku - 32 kolektīvi no visas Latvijas ar 35 izrādēm. Šogad festivālā viesojās arī ciemiņi no Lietuvas.
2017-02-18

16. un 17. februārī mūsu skolā varēja apskatīt Ikšķiles kolekcionāra Roberta Kulpes naudas izstādi. Jāsaka, ka pirmo reizi ar daļu savas kolekcijas Roberts mūs iepazīstināja jau 2013. gada decembrī, jo 2014. gada sākumā Latvijā bija pāreja uz eiro naudu un izstāde par naudas vēsturi Latvijā toreiz bija ļoti aktuāla. Tikai tad izstāde bija izvietota skolas muzejā un aptvēra tikai Latvijas teritorijā vēsturiski lietoto naudu.
Arhīvs: