2017-02-18

16. un 17. februārī mūsu skolā varēja apskatīt Ikšķiles kolekcionāra Roberta Kulpes naudas izstādi. Jāsaka, ka pirmo reizi ar daļu savas kolekcijas Roberts mūs iepazīstināja jau 2013. gada decembrī, jo 2014. gada sākumā Latvijā bija pāreja uz eiro naudu un izstāde par naudas vēsturi Latvijā toreiz bija ļoti aktuāla. Tikai tad izstāde bija izvietota skolas muzejā un aptvēra tikai Latvijas teritorijā vēsturiski lietoto naudu.
2017-02-17

Uzsākot mācības 10.klasē un izvēloties matemātikas, dabaszinību un tehnikas virzienu skolēni sāka mācīties jaunu mācību priekšmetu – mehatronika. Lai praktiskā darbībā izprastu, kas ir šis mācību priekšmets 9. februāŗī 10.klases skolēni kopā ar mehatronikas skolotāju Anitu Avišāni devās mācību ekskursijā uz Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāti.
2017-02-14

Pirmdien, 13.februārī Ikšķiles vidusskolā viesojās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga. Viesošanās laikā notika saruna par aktualitātēm izglītības jomā, kurā piedalījās Ikšķiles novada priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, LIZDA Ogres starpnovadu organizācijas priekšsēdētāja Airisa Lepere un Ikšķiles vidusskolas vadība.
2017-02-11

Ir ziema, neiztiekam bez siltiem adītiem dūraiņiem, džemperiem, zeķēm. Prieks , ka šogad tik ļoti iecienītas ir latviešu rakstu zīmēs adītās šalles. Lai tiktu pie šādiem praktiskiem apģērba papildinājumiem, jāmācās pašiem adīt. Un adīšanas ābeci jau skolā iemāca mājturības stundās.
2017-02-09

9.02. 2017. Salaspils k/n Rīgava notika starpnovadu – Ikšķiles, Carnikavas, Ķekavas, Salaspils un Olaines - skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa 1. kārtas 2. posms. Ikšķiles vidusskolu konkursā pārstāvēja seši skolēni – Dainis Siliņš 1. kl. grupā, Renārs Rožulejs 2.-3. kl. grupā, Patrīcija Krēsliņa 4.-6. kl. grupā, Alise Bogdanova 7.- 9.kl. grupā, Aleksandra Zujeva un Sabīne Vaivodiša 10.-12.kl. grupā - ar skatuves runas priekšnesumiem un divi mazās formas uzvedumi – sākumskolas uzvedums “Tāda Tu esi, mana Latvija” (režisore Kristīne Garklāva) un “Es un tētis” (režisore Zane Bēķe).
2017-02-03

Brīdī, kad neviens nevar droši pateikt kādas būs pieprasītākās profesijas pēc 5-10 gadiem, jo svarīgāk ir apzināties, ko vēlos es pats, kas man izdodas labi un, kas mani patiešām interesē. Tomēr vissvarīgāk ir saprast, ko nozīmē dzīvot piepildītu dzīvi, dzīvot interesantu ikdienu un ar prieku sveikt ikvienu jaunu dienu.
2017-02-02

Ikšķiles vidusskolā noslēdzies konkurss ”Skolēni eksperimentē”. Eksperimentālās prasmes apgūst un pilnveido visos dabas zinātņu mācību priekšmetos. Pētnieciskā darbība bioloģijā ir mācību procesa un erudīcijas kompetence. Astoto un devīto klašu skolēni sagatavoja eksperimentus, realizējot šādus kritērijus- inovācija jeb oriģinalitāte, zinātniskums, prezentācijas prasmes. Klases biedriem sniegumu novērtēt nenācās viegli, jo aizrautīgi pasniegtu , teorijā pamatotu , taču, IT resursos redzētu eksperimentu, nācās novērtēt zemāk.
2017-02-01

27.janvārī Ikšķiles vidusskolas aktu zālē notika ikgadējais skatuves runas konkurss 1. – 6. klasēm. Konkursa dalībniekus sagaidīja un pasākumu vadīja Sprīdītis ( Bruno Bulders -6.a), Lienīte( Keita Elīza Paukšēna - 6.a) un meitenīte ( Annija Grinberga – 6.a). Bērni konkursam bija sagatavojuši dažādu autoru dzeju, prozu vai latviešu tautas pasaku, teiku fragmentus.
2017-01-29

Šajā mācību gadā 12.klases skolnieki vizuālajā mākslā skolotājas Ivetas Bernānes pavadībā izstrādāja darbu "Vizuāli dekoratīvā konstrukcija". Šos darbus ir iespējams aplūkot skolas vestibīlā, blakus ekrānam.
2017-01-27

Ceturtdien, 2.decembrī vidusskolēniem notiks tikšanās ar starptautisko konsultāciju centru Kalba.lv par izglītības iespējām ārzemēs.
Arhīvs: