2017-04-10

Pavasaris ir rosības pilns gadalaiks ne tikai dārzā, bet arī skolā, īpaši aktīvs tas ir dažādu kultūrizglītības programmu dalībniekiem – notiek skates, konkursi, festivāli. Liels prieks, ka šogad skolas muzejs rāda Ikšķiles vidusskolas teātri retrospekcijā, un visiem – gan pašiem skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem, īpaši tiem, kuri absolvējuši Ikšķiles vidusskolu un tagad ved savas atvases uz skolu – ir aicinājums apstāties pie gaitenī novietotajiem stendiem un paskatīties uz sevi un saviem klasesbiedriem toreiz uz skolas skatuves. Skolas teātra skatuve ir aktīva un dzīvības pilna arī šodien.
2017-04-10

Aprīļa sākumā Ikšķiles vidusskolā norisinājās E-prasmju nedēļa 4.klasēm, kuras laika skolēni risināja krustvārdu mīklas, spēlēja galda spēles par Drošību internetā un piedalījāmies konkursā!
2017-03-27

27. martā svinam Starptautisko teātra dienu. Arī mūsu skolā šajā laikā parasti notiek teātra pasākumi. Tā pagājušajā nedēļā 23. martā skolā bija tradicionālais starpnovadu teātra sporta turnīrs, kurā piedalījās skolēnu komandas no Ogres, Lielvārdes, Salaspils un Ikšķiles.
2017-03-23

23. martā Ikšķiles vidusskolā uz draudzīgu saspēlēšanos tikās kopskaitā 70 improvizatori no Lielvārdes vidusskolas (trenere Aija Krompāne), Salaspils 1. vidusskolas (trenere Anda Vaivade), Ogres BJC (treneris Oskars Kļava) un Ikšķiles vidusskolas (trenere Zane Bēķe).
2017-03-13

Jau izsenis zināms, ka katrs bērns kopš dzimšanas ir muzikāls. Mūsu, pedagogu kā arī vecāku uzdevums, ir pareizi izmantot šo dabas talantu, nenobaidīt bērnu, bet tieši otrādi pacensties parādīt viņam cik pasakaina, krāsaina un emocionāla ir mūzikas pasaule. Arī psihologu un pedagogu pētījumi rāda, ka mūzikas nodarbības un stundas bērniem, jau no agra vecuma, ļoti efektīvi palīdz viņu kopējai attīstībai. Valoda, kustību koordinācija, uzmanības koncentrācija, spēja mācīties, spēja klausīties un dzirdēt, redzēt, just – tas ne tuvu nav viss saraksts tam, ko var sniegt mūzika bērna attīstībā. Tāpēc, jau otro gadu Ikšķiles vidusskolā sākumskolas posmā, ar mūzikas skolotājas Sarmītes Viļumas un citu sākumskolas skolotāju dalību, norisinās mūzikas nedēļa. Šogad mūzikas nedēļa izskanēja no 06.03.17.-10.03.17.
2017-03-04

Ceturtdien 2.martā mūsu klasē viesojās karjeras konsultante Santa Ķempele. Iesākumā viņa mums pastāstīja ar ko nodarbojas karjeras konsultants un kas ir karjera. Kā iesildīšanos - spēlējam interesantu spēli.
2017-03-03

Veselu mēnesi Ikšķiles vidusskolas muzejā varēja apskatīt 6. klases meiteņu adīto cimdu izstādi un nobalsot par skaistākajiem adījumiem. 3. martā 27 jaunās adītājas pulcējās muzejā uz izstādes slēgšanu un saņēma atpakaļ savus cimdiņus, Katra, kura bija uzvarējusi sevi un noadījusi pirmo cimdu pāri, saņēma arī pateicību no skolas.
2017-03-02

Tuvojas komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Gan pieminot represijās cietušos cilvēkus un viņu ģimenes, gan domājot par mūsu valsts simtgadi, ir svarīgi atkal atšķirt tautas vēstures lappuses, lai atgādinātu šodienas cilvēkiem, cik svarīgi ir saglabāt valstij izšķirīgos notikumus tautas atmiņā.
2017-03-01

Sestdien, 25.februārī Ikšķiles novada jaunsargiem tika dota iespēja iepazīties ar Zemessardzes bataljona mācībām. Zemessargi mācībās apguva tēmas: Pārgājiens ar sakaru vingrinājumiem, personu un transporta pārmeklēšana, lauku kaujas iemaņas. Jaunsargiem tika dota iespēja arī pašiem piedalīties taktiskajā vingrinājumā ar lazertag spēļu ieročiem, kā arī izbaudīt zemessargu lauku virtuvē pagatavotās brokastis un pusdienas.
2017-02-24

Kā ik gadu, februārī ap tautā saukto vīriešu dienu Ikšķiles vidusskolā notiek radošs vakars, kurā piedalās gan esošie, gan bijušie skolas improvizatori (pazīstami kā teātra sportisti), kā arī aicinātie viesi ar profesionālām iemaņām improvizācijā un aktiermeistarībā. Skatītāju rindās – pašmāju teātra mīļi – pašreizējie skolēni, absolventi, skolotāji un viesi. Šogad tie bija Rundāles jauniešu teātra studijas “Savējie” dalībnieki ar režisori Lilitu Lauskinieci, kura vakara gaitā kļuva arī par tulku, un Ogres Bērnu un jauniešu centra improvizatori ar režisoru Oskaru Kļavu. Jāteic, arī skatītājiem nācās būt aktīviem gan priekšlikumu izteikšanā, gan darbojoties meistarklasē.
Arhīvs: