2016-11-09

Jau vairākas nodarbības amatniecības pulciņa skolēni kopā ar savu skolotāju Aivaru Birkmani veidoja Latvijas kontūru. Rūpīgi zīmēja, izzāģēja, ar smilšpapīru pucēja malas un tad visi kopā skaļi saucot "Latvija, Latvija" to nogādāja aktu zālē.
2016-11-09

1916. gada vasarā notika latviešu un Sibīrijas strēlnieku cīņas pret vāciešiem Daugavas kreisajā krastā, Ikšķiles priekštilta nocietinājumā (Nāves salā).Vācieši gribēja iegūt Rīgu. Viņi izmantoja pret strēlniekiem indīgas gāzes (gāzu uzbrukums). Rīga tika nosargāta. 10. klases humanitārā virziena programmas skolēniem (sk. Zane Bēķe) ir tapuši autordarbi, veltīti Nāves salas cīņu simtgadei, kurā dzīvību zaudēja apmēram 2000 latviešu un Sibīrijas Kameņecas pulka karavīri.
2016-10-24

Mūsu skolā mācamies matemātiku attīstot savas kompetences un prasmes. Paldies skolotājām Silvijai Avotai un Ingai Kumeliņai.
2016-10-21

Ikšķiles vidusskolā arvien palielinās skolēnu skaits, īpaši tas jūtams sākumskolas posmā. Šogad mums ir 5 pirmās klases, 5 trešās klases, 4 otrās un ceturtās. Līdz ar to arī skolotājiem jāplāno, kā interesanti un lietderīgi organizēt bērnu brīvo laiku, lai izglītojamie darbā iegūtu gan zināšanas un pieredzi, lai būtu gana interesanti, lai vaŗētu darboties kopā ar ģimenes locekļiem. Īpaši 1. klašu bērni vēl jau tikai sāk pamazām pierast pie skolas. Tā radās ideja, ka mazos arī varētu iesaistīt kādā darbiņā, reizē arī parādīt, kas interesants ir mūsu skolas muzejā. Nolēmām šogad organizēt “Zīļuka” konkursu, kura laikā bērni lasa ozolzīles un kastaņus un no tiem gatavo dažādas kompozīcijas, kuras izvieto muzejā apskatei. Pēc stundām mazajiem ir gana laika, lai pagarinātās grupas laikā vai kopā ar vecākiem mājās varētu pastrādāt ar bagāto ozolzīļu un kastaņu ražu, ko šogad novērojam Ikšķilē. Nu nevar tak vienaldzīgi paiet garām , kad zem ozoliem un kastaņkokiem ir tāds birums! Jāsalasa tak un jāsāk ar to darboties! Un tas atraisa enerģiju, rada prieku un veido iemaņas un pacietību. Paldies tiem daudzajiem bērniem un vecākiem, kuri atsaucās un piedalījās ar saviem darbiņiem muzeja izstādē!
2016-10-19

18.oktobra pēcpusdienā Ikšķiles vidusskolas 3.e klases skolēni kopā ar vecākiem un skolotāju devās labdarības braucienā uz dzīvnieku patversmi Ogrē. Devāmies iepazīties ar patversmes iemītniekiem, iepriecinājām suņus un kaķus ar garšīgām un ikdienai noderīgām lietām, kuras kopā ar vecākiem bērni paši bijām čakli sagādājuši.
2016-10-19

Ikšķiles vidusskolas 7.C klases 'Labo darbu nedēļa' iesākās jau šo svētdien, 16.10.16., kad mēs ar savu skolotāju Aiju, vecākiem, brāļiem un māsām, devāmies uz pasakaini skaisto un vēsturisko vietu mūsu novadā- Lejaskalnu pilskalnu
2016-09-28

2016.gada 28.septembrī mūsu klase devās rudenīgā ekskursijā apskatīt Sabiles vīna kalnu, Riežupes smilšu alas, Ventas rumbu un pašu Kuldīgas pilsētu. Trešdienas rītā mēs ar autobusu devāmies, vairāk kā divu stundu ilgā braucienā, uz Sabiles vīna kalnu. Kad nu bijām nonākuši galamērķī kāpām uz Sabiles vīna kalna virsotni, kas atrodas apmēram 34 metrus virs pašas pilsētas. No kalna virsotnes varējām apskatīt pilsētu, dažādas celtnes un to, cik Latvijā ir daudz mežu.
2016-09-15

15. septembra vakarā pļaviņā pie Ikšķiles skolas pulcējās dzejasmīļi – rakstītāji un klausītāji, lai svinētu Dzejas svētkus. Šoreiz nebija aicināti ciemos atzīti lieli dzejnieki, bet savus sacerētos pantus runāja Ikšķiles vidusskolas skolēni, absolventi un daži pieaugušie jau ar iesirmām galvām. Un secinājām, ka šāgada dzejas raža laba – gan satura, gan formas ziņā nav jākaunas pat no bargiem kritiķiem.
2016-08-24

Kā jau pēdējos gados ierasts , augusta beigās skolotāji no visa bijušā Ogres rajona pulcējas „Skolotāju sporta spēlēs”. Šogad tās bija jau 22. pēc kārtas un norisinājās Ķeguma komercnovirziena vidusskolā. Šo, izglītības darbinieku arodbiedrības organizēto, pasākumu skolotāji ir ļoti iemīļojuši un labprāt tajā piedalās. Kā apliecinājums vārdu patiesumam ir fakts, ka mūsu kolektīvā ir pedagogi, kuri piedalījušies pilnīgi visās sacensībās, un Ikšķiles vidusskola regulāri piedalās ar vislielāko dalībnieku skaitu komandā.
2016-06-02

Aprīlī Ikšķiles vidusskolas 5.c un 6.b klase piedalījās Monreālas Latviešu sabiedriskā centra un Vītolu fonda organizētajā ekskursiju projektu konkursā „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”. Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas vēstures un Latvijas kultūras iepazīšanu mācību ekskursijās, dodot iespēju organizēt izzinošas/ pētnieciskas ekskursijas uz dažādiem Latvijas muzejiem, vēstures un kultūras pieminekļiem, kā arī ar vēsturiskiem notikumiem un vēsturiskām personām saistītām vietām.
Arhīvs: