Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2017-09-05
 
2017.gada 5.septembrī Zilajos kalnos notika militāri patriotiskās audzināšanas pārgājiens “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 100. gadadienu”
2017-09-01
 
2017.gada 1.septembrī notika Zinību dienas pasākums mūsu skolā.
2017-04-28
 
24.aprīlī Ikšķiles vidusskolā notika nu jau tradicionālā, ikgadējā ierindas mācības skate, iesaistoties ne tikai skolēniem, bet arī vairākiem skolotājiem: darbmācības skolotājs Aivars Birkmanis, vizuālās mākslas skolotāja Iveta Bernāne kopā ar skolēniem izgatavoja apbalvojumus- medaļas un diplomus, bet sporta skolotājas Diānas Grīnbergas pavadībā skolēni apguva ierindas mācību. Ierindas skates priekšnesumu sagatavošanā iesaistījās arī vecāki un klašu audzinātāji. Katrs ir devis savu artavu, lai šis pasākums noritētu tā, kā bija ieplānots.
2017-04-21
 
Šī gada 21.,22. aprīlī mēs, Ikšķiles vidusskolas 8.b klases teātra entuziasti, devāmies uz bērnu un jauniešu teātru festivālu „...un es iešu un iešu!” Valmierā, kuram šogad apritēja 10 gadi. Festivāls norisinājās Valmieras Viestura vidusskolā, tajā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku - 32 kolektīvi no visas Latvijas ar 35 izrādēm. Šogad festivālā viesojās arī ciemiņi no Lietuvas.
2017-04-13
 
Jau septīto gadu mūsu skolā ir pulciņš - “Galda spēles”. Skolai iesaistoties projektā “ Bērnu prāta spēju attīstība ar dambretes spēli” , pulciņa galvenais mērķis ir pēc iespējas vairāk skolēniem iemācīt, dot iespēju spēlēt un arī piedalīties sacensībās tieši dambretē. Pulciņa nodarbības dalās divās daļās – Skolēni ar pieredzi un bez pieredzes. Šogad, telpu trūkuma dēļ, nodarbības organizētas pa klašu grupām. Pārsteidzoša ir pirmklasnieku ieinteresētība un spēles prieks.
2017-04-11
 
Ikšķiles vidusskolas skolēni - Inga Grejere, Dārta Madara Cielava (9.a klase), Artis Pukinskis (8.b klase), Sanija Opincāne (11. klase) un Markus Gustavs Ķēniņš (7. klase) piedalījās Siguldas novada rīkotā vizuālās mākslas konkursa otrajā kārtā “ Latvijas toņi un pustoņi”.
2017-04-10
 
Pavasaris ir rosības pilns gadalaiks ne tikai dārzā, bet arī skolā, īpaši aktīvs tas ir dažādu kultūrizglītības programmu dalībniekiem – notiek skates, konkursi, festivāli. Liels prieks, ka šogad skolas muzejs rāda Ikšķiles vidusskolas teātri retrospekcijā, un visiem – gan pašiem skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem, īpaši tiem, kuri absolvējuši Ikšķiles vidusskolu un tagad ved savas atvases uz skolu – ir aicinājums apstāties pie gaitenī novietotajiem stendiem un paskatīties uz sevi un saviem klasesbiedriem toreiz uz skolas skatuves. Skolas teātra skatuve ir aktīva un dzīvības pilna arī šodien.
2017-04-10
 
Aprīļa sākumā Ikšķiles vidusskolā norisinājās E-prasmju nedēļa 4.klasēm, kuras laika skolēni risināja krustvārdu mīklas, spēlēja galda spēles par Drošību internetā un piedalījāmies konkursā!
2017-03-27
 
27. martā svinam Starptautisko teātra dienu. Arī mūsu skolā šajā laikā parasti notiek teātra pasākumi. Tā pagājušajā nedēļā 23. martā skolā bija tradicionālais starpnovadu teātra sporta turnīrs, kurā piedalījās skolēnu komandas no Ogres, Lielvārdes, Salaspils un Ikšķiles.
2017-03-23
 
23. martā Ikšķiles vidusskolā uz draudzīgu saspēlēšanos tikās kopskaitā 70 improvizatori no Lielvārdes vidusskolas (trenere Aija Krompāne), Salaspils 1. vidusskolas (trenere Anda Vaivade), Ogres BJC (treneris Oskars Kļava) un Ikšķiles vidusskolas (trenere Zane Bēķe).
Arhīvs: