2016-05-31

28. un 29. maijā Valmierā Latvijas skolu teātru parādē pulcējās daudzu skolu jaunie aktieri, lai rādītu savu meistarību gan izrādēs, gan mazās formas uzvedumos, gan teātra sportā. Šāds pasākums skolēnu teātriem notiek ik piecos gados, un tas dalībniekiem ir tikpat nozīmīgs kā koristiem un dejotājiem dziesmu un deju svētki.
2016-05-16

2016.gada 22.aprīlī mūsu klase devās aktīvā braucienā ar velosipēdiem uz Ogres Zilajiem kalniem, lai iesaistītos Lielās talkas nedēļas ietvaros un palīdzētu labiekārtot šo tūrisma un sporta atpūtas kompleksu.
2016-05-03

Marta sākumā psiholoģe Līga Volonte kopā ar deviņiem mūsu skolas jauniešiem Rihardu Saksu, Artūtu Smiltnieku, Arvi Reimani, Lauru Bērziņu, Agnesi Grendi (12.klase), Dmitriju Ivanovu, Lauru Boktu (10.klase), Māru Aniņu un Lauru Lēnerti ( 9. b) organizēja 6.a un 6.d klasēs izglītojošas interaktīvas nodarbības "Nē- mobingam!”. To mērķis bija rosināt pamatskolēnus pārtraukt kaitināt un aizskart vienaudžus un nepieciešamības gadījumā uzdrošināties atbalstīt klases biedrus, kuriem vajadzīga palīdzība
2016-05-02

29. aprīlī augstskolas „Turība” zālē notika Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotā konference „Skola un internets - vieta cieņai un sapratnei”, kurā piedalījās arī Ikšķiles vidusskolas skolēni un kopā ar savām skolotājām Ingunu Bērziņu un Kristīni Garklāvu vadīja darba grupas.
2016-04-26

Ikvienam cilvēkam muzikālā pieredze ir nepieciešama, jo tā veicina ne tikai muzikālo spēju attīstību, bet ietekmē arī iztēli, jūtas, prātu, domas, gribu, kā arī apziņas un pašapziņas veidošanos. Tādēļ Ikšķiles vidusskolā, sākumskolas posmā no 18.04.16. - 22.04.16. noritēja MŪZIKAS NEDĒĻA. Mūzikas nedēļa sākās ar saksafona sulīgo skaņu ieskanēšanos sākumskolas gaiteņos, kad 6. D klases skolnieki iepazīstināja sākumskolas skolēnus ar mūzikas nedēļas notikumiem.
2016-04-25

22. un 23. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā, skolēnu teātra „Sprīdītis“ mājvietā, jau devīto reizi notika Latvijas skolēnu teātru festivāls ar mazā pasakas varoņa Sprīdīša moto „…un es iešu un iešu.“ Festivāls pulcēja ap pustūkstoti teātramīļu no visas Latvijas. Uz divām skatuvēm divās dienās tika izspēlētas vairāk nekā trīsdesmit izrādes.
2016-04-20

Ikšķiles vidusskolā no 11.-15.aprīlim norisinājās draudzīgi zaļā nedēļa “Esi vesels-dzīvo zaļi”. Tās ietvaros sākumskolas klašu skolēni tika aicināti piedalīties plakātu konkursā, attēlojot klasi ļoti veselīgā dienā. 19.aprīļa rīts Ikšķiles vidusskolā sākās ar skaļiem “Labrīt!” un “Esi vesels!” saucieniem, jo notika Skolas padomes organizētā plakātu konkursa apbalvošanas pasākums.
2016-04-15

2016. gada 13.aprīlī,Draudzīgi Veselīgi Zaļās nedēļas ietvaros Ikšķiles vidusskolas sporta zālē norisinājās ierindas mācību skate 5-11 klasēm, kuru tradicionāli jau daudzus gadus organizē sporta skolotāja Diāna Grīnberga.
2016-04-04

No 29. marta līdz 1.aprīlim Ikšķiles vidusskolas sākumskolas skolēni pavadīja latviešu valodas nedēļas aktivitāšu virpulī. Šīs nedēļas mērķis bija aktualizēt latviešu folkloras bagātības, mudināt skolēnus lasīt bērnu literatūru, latviešu valodas olimpiādē atrast „asākos prātus”, kā arī gūt pozitīvas emocijas pasaku tēlu parādē.
2016-03-24

Nupat skolēnu brīvdienu nedēļas sestdienā Rīgā Kara muzejā noslēdzās Latvijas Skolu muzeju biedrības organizētais eseju konkurss “ Eseja par skolotāju”, veltīts mūsu slavenā skolotāja Jāņa Grestes 140. dzimšanas dienai.Uz šo sarīkojumu uzaicinājumu saņēma arī Ikšķiles vidusskolas muzeja pedagoģe un 12. klases skolnieks Rihards Saksis, kurš konkursam bija iesniedzis eseju par savu latviešu valodas un literatūras, un teātra mākslas skolotāju Zani Bēķi. Radošais darbs par skolotāju bija iepaticies žūrijai, un tās autors un skola, arī skolas muzejs saņēma atzinību un diplomus.
Arhīvs: