2017-01-29

Šajā mācību gadā 12.klases skolnieki vizuālajā mākslā skolotājas Ivetas Bernānes pavadībā izstrādāja darbu "Vizuāli dekoratīvā konstrukcija". Šos darbus ir iespējams aplūkot skolas vestibīlā, blakus ekrānam.
2017-01-27

Ceturtdien, 2.decembrī vidusskolēniem notiks tikšanās ar starptautisko konsultāciju centru Kalba.lv par izglītības iespējām ārzemēs.
2017-01-24

Kādā janvāra rītā Ikšķiles vidusskolas sākumskolas klasēs iebrauca latviešu valodas nedēļas ekspresis “Sākumskola”. Ekspresis bija atvedis dažādus uzdevumus katrai nedēļas dienai.
2017-01-23

Pamatojoties uz mācību priekšmeta “SPORTS” Standarta saturu apgūt pamatprasmes slidošanā, 2.-4.klašu skolēniem bija iespēja no 16.-20.janvārim sporta stundās mācīties slidot. Nodarbības norisinājās ilggadējā Nacionālās hokeja izlases spēlētāja Jura Štāla vadībā pilsētas hokeja laukumā. Viņam mācību procesā palīdzēja arī Ogres hokeja sporta skolas treneri Aleksandrs Galkins, Sandis Zolmanis, Jānis Bērziņš un Rihards Remiņš.
2017-01-20

Janvāris ikvienam ļauj izbaudīt ziemas priekus. Arī Ikšķiles vidusskolā no 9.-13.janvārī notika sniega nedēļa, kurā piedalījās 1.-4.klašu skolēni. Sporta stundu ietvaros skolēni piedalījās visdažādākajās aktivitātēs uz sniega: pārinieka vilkšana ar ragaviņām pa distanci, stafetes ar ragaviņām un braukšana ar ragaviņām no kalna. Šīs nodarbības sniedz skolēniem pozitīvas emocijas svaigā gaisā un nodrošina veselīgu dzīvesveidu ziemas apstākļos.
2017-01-04

No 27. decembra līdz 29. decembrim Slovākijas pilsētā Trebišovā norisinājās trešais pēc kārtas MULTI SPORT CHRISTMAS CUP 2016 turnīrs 2006-2007. gadā dzimušajiem zēniem. Turnīrā piedalījās 5 komandas, 2 no Slovākijas - mājiniece ‘’MŠKM TREBIŠOV’’ un ‘’HK Mládež Michalovce’’, Ungāru komanda ‘’DVTK Jegesmedvék Miškolc’’, Ukrainas ‘’HC Kryžynka Kyjev’’ un trenera Edgara Adamoviča vadītā komanda ‘’Ogres Juniors’’ no Latvijas, kurā trenējas arī Ikšķiles vidusskolas audzēkņi.
2017-01-04

Janvārī Ikšķiles vidusskolā no plkst.16 līdz 17 jebkuram interesentam bez maksas būs iespēja apskatīt Latvijas hokeja leģendārā trenera Ēvalda Grabovska veidoto izstādi par Latvijas hokeja vēsturi, informē hokeja kluba "Kurbads" pārstāvis Jānis Straupe.
2016-12-24

Novembrī, patriotisma mēnesī, bibliotēka aicināja skolēnus izlasīt vismaz vienu latviešu autora grāmatu un uzrakstīt vēstuli galvenajam varonim vai grāmatas autoram. Piedalījās 2.B un 2.C klases pārstāvji un četras 10. klases skolnieces: Paula Konceviča, Marta Kupča, Adriana Obozņenko, Aleksandra Zujeva un Rihards Serafimovičs.
2016-12-21

Šī gada noslēgums, respektīvi, 21.decembris mūsu lieliskajam kolektīvam izvērtās kā maza koncertturneja pa visu Ikšķili. Dienu mēs sākām domē, kur ar savām dziesmām un enerģiju līdz asarām novedām domes darbiniekus, bet citus tieši pretēji tik ļoti iepriecinājām, ka tie nebeidza smaidīt. Mūsu baltie tērpi atgādināja par sniegu, bet dziesmas radīja Ziemassvētku sajūtas!
2016-12-19

19. decembrī vairāk nekā 20 skolēni no 5. līdz 12. klasei priecēja klausītājus ar mazās formas uzvedumu un skatuves runas priekšnesumiem skolas atlases 1. kārtā pirms starpnovadu skates Salaspils kultūras namā Rīgava 2017. gada 9. februārī. Pasākuma pirmajā daļā dalībnieki noskatījās mazās formas uzvedumu pēc K. Vērdiņa dzejas “Es un tētis” (režisore Zane Bēķe).
Arhīvs: