2015-12-02

Pirmdien, 30.novembrī, pirms mācību stundu sākuma Ikšķiles vidusskolā, sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, tika aizdegta pirmā svece Adventa vainagā, tā ir skolas daudzu gadu tradīcija. Šogad lielais Adventa vainags, ko veidojušas skolotājas Anita Siliņa un Zane Harmane, atrodas vestibilā pie aktu zāles - īpašā vietā, kur skolēniem satikties mierīgā un sirsnīgā gaisotnē. Ko nozīmē šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, skolēniem pastāstīja Ikšķiles luterāņu draudzes mācītājs Dzintars Laugalis. Ar mācītāja svētību skolas direktors Česlavs Batņa aizdedza pirmo sveci Adventa vainagā.
2015-11-30

19. novembrī Ikšķiles vidusskolas sākumskolā viesojās p.i.i. „ Urdaviņa” audzinātājas un vadītājas vietniece izglītības jomā I.Frīdenberga.Tikšanās - praktikuma mērķis bija sekmēt pirmsskolas un sākumskolas izglītības pēctecības nodrošināšanu un savstarpēju sadarbību.
2015-11-23

Mūsu iestādē 27.11.2015. darbinieki pievienojas Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vienas dienas brīdinājuma streikam! Ņemot vērā, ka darbinieki neveiks savus darba pienākumus, aicinām būt saprotošiem un lūdzam izglītojamo pieskatīšanai rast alternatīvas iespējas!
2015-11-17

Skolas pedagoģiskajā procesā mācību un audzināšanas darbs ir nedalāms, un patriotiskā audzināšana ir jāuztver kā šī procesa komponents. Sabiedrībā, un to starp arī profesionālajā pedagoģijā ir iesakņojies steriotips-patriotiskā un pilsoniskā audzināšana saistāma tikai ar vēsturiskiem notikumiem. Pieredze jau ir apliecinājusi, ka patriotisms nav ne iemācāms, ne ieaudzināms. Tas nozīmē, ka ikvienā mācību stundā, ārpusklases pasākumā var mērķtiecīgi integrēt valstiskās un patriotiskās audzināšanas elementus.
2015-11-15

12.novembrī Ikšķiles vidusskolas skolēniem, turpinot Varoņu piemiņas dienu pasākumu ciklu, notika tikšanās ar majoru, Ikšķiles vidusskolas jaunsargu vadītāju Agri Purviņu. 6.-8.klašu skolēniem majors A.Purviņš pastāstīja par mūsu tautas varoņiem, brīvības cīnītājiem un parādīja par filmu "Par Tēvzemi un Brīvību" (režisors un producents Edijs Freimanis.) Šajā filmā saistoši un interesanti stāstīts par latviešu sarežģīto ceļu uz savu valsti.
2015-11-13

Novembris tiek dēvēts par veselības mēnesi, tāpēc piektdienas sporta stundas Ikšķiles vidusskolā vairākām, dažāda vecuma klasēm izvērtās krietni citādāk kā ierasts, jo sporta skolotāju ādā iejutās Latvijas hokeja čempionāta kluba "Kurbads" hokejisti.
2015-11-12

Rezultāti starptautiskās spēka vīru sacensībām
2015-11-11

Piektdien, 13.novembrī sporta stundas no pl.10.00-12.30 1.D, 2.C, 2.E, 4.B, 4.D, 7.A, 7.B, 11.,12.klasēs vada hokeja kluba „Kurbads” hokejisti.
2015-09-28

24.septembrī ciklā „Latviešu strēlnieku bataljoniem- 100” Ikšķiles vidusskolā notika pasākums, kura idejas autors ir atvaļinātais pulkvedis, NBS komandiera biroja vecākais eksperts, vēsturnieks, ikšķilietis Jānis Hartmanis. Savā uzrunā J. Hartmanis uzsvēra: „Šī pasākuma pamatdoma ir pieminēt mūsu varonīgos strēlniekus, kā arī uzzināt jaunus faktus un nostiprināt jau esošas zināšanas. Ikšķile un latviešu strēlnieku gaitas Pirmajā pasaules karā ir ļoti cieši saistītas."
2015-09-11

Ceturtdien, 10.septembrī, pļaviņā iepretim Ikšķiles vidusskolai jau piekto reizi notika Ikšķiles vidusskolas skolotājas Zanes Bēķes Dzejas dienām veltītais pasākums. Dzejas dienu nosaukums - "Piešķilsim Ikšķilei dzejas knikšķi!".
Arhīvs: