2016-12-10

Jau kuro gadu Ikšķiles vidusskolas teātra mīļi ir dalībnieki Adventa teātra sporta turnīrā Iecavas vidusskolā, ko sadraudzības skolu teātra sportistiem organizē divas treneres skolotājas Valda Prokopenko un Dace Greiža. Ar lielu prieku un entuziasmu turnīrā piedalās teātra sportisti, sākot pat no 2. klases līdz vidusskolas vecuma jauniešiem.
2016-12-09

Piektdien, 9.decembrī, Ikšķiles vidusskolas vokālās studijas solistes devās uz Lietuvas pilsētu Šaukenai, lai piedalītos XI Starpatautiskajā vokālās sakrālās mūzikas festivālā- konkursā, ko rīkoja Šauļu diecēzes kurija, Šauļu Katehētikas centrs un Kelmes Šaukenu Vlado Pūtvio-Putvinskio ģimnāzija. Ikšķiles vidusskola ir Šaukenu ģimnāzijas sadraudzības skola, tāpēc viesi no Latvijas vienmēr ir īpaši gaidīti.
2016-12-01

Pateicoties Ikšķiles novada pašvaldības Veselības veicināšanas centra speciālistei, grupas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām „Sīpoliņi” atbalstītājai, radošo projektu iniciatorei Zandai Vītolai, Ikšķiles vidusskolas radošajai komandai- Zanei Bēķei, Oskaram Kļavam un Ingunai Bērziņai - ir izveidojusies sadarbība ar Ukrainas Nacionālā teātra savienības biedru, aktiermākslas un režijas pasniedzēju Kijevas Kultūras un mākslas koledžā, Tautas amatierstudijas „Parostki” māksliniecisko vadītāju, Starptautiskā integrācijas teātru festivāla „Saules vilnis” direktoru Vitāliju Ļubotu.
2016-11-30

2016.gada 30 novembrī Ikšķiles vidusskolas skolēni pirmo reizi piedalījās angļu valodas tiešsaistes sacensībās “BEST IN ENGLISH” No Ikšķiles vidusskolas tajās piedalījās 21 skolēns no 9.-12. klasēm. Sacensību organizēšanu no skolas puses uzņēmās angļu valodas skolotāja Anita Brūmele ar angļu valodas skolotājas Ilzes Ļeonovas līdzdalību un atbalstu, tehnisko atbalstu sniedza skolas IT skolotāja Monta Vanaga, kā arī skolotāja Santa Ustinoviča, bet iniciatīva skolas dalībai šajās sacensībās nāca no Skolas padomes.
2016-11-28

28. novembrī skolā notika pirmās sveces Adventes vainagā aizdegšana.
2016-11-28

No šā gada 21.novembra līdz 25. novembrim Ikšķiles vidusskolas 1.-4. klases aizvadīja mākslu nedēļu, kuras ietvaros skolēni varēja radoši izpausties un pilnveidot savas zīmēšanas iemaņas. Visas nedēļas garumā tika godinātas krāsas, kas ir neatņemama mākslas daļa. Tās ļauj izkrāsot pasauli sev apkārt. Skolēniem tika dota iespēja katru dienu pielāgot savu apģērbu kādai no dotajām krāsām. Pirmdiena tika aizvadīta godinot zilo krāsu, otrdiena zaļo, trešdiena dzelteno, ceturtdiena sarkano un piektdiena balto krāsu, kas simbolizē tīrību, sniegu un Ziemassvētku gaidīšanas laika tuvošanos.
2016-11-14

2016.gada 11. novembrī Ikšķiles vidusskolas zālē norisinājās starptautiskās sacensības "Lācausis-2016". Sveicam visus dalībniekus un laureātus.
2016-11-14

14. novembrī Ikšķiles vidusskolas 4. klašu skolēni pulcējās zālē, lai tiktos ar vēstures liecinieku un paklausītos viņa stāstījumu par izsūtījuma laiku Sibīrijā Tomskas apgabalā.
2016-11-13

Jau septīto gadu mūsu skolā ir pulciņš - “Galda spēles”. Skolai iesaistoties projektā “ Bērnu prāta spēju attīstība ar dambretes spēli” , pulciņa galvenais mērķis ir pēc iespējas vairāk skolēniem iemācīt, dot iespēju spēlēt un arī piedalīties sacensībās tieši dambretē. Pulciņa nodarbības dalās divās daļās – Skolēni ar pieredzi un bez pieredzes.
2016-11-12

Ar satraukumu, smaidiem un pilniem groziem ceturtie naski, jo naski piepilda lielo skolas zāli. Kā nu nesteigsies, ja tūlīt vērsies durvis un būs klāt gaidītie ciemiņi! Tur jau viņi nāk! 1.,2.,3. klašu skolēni un viņu audzinātājas. Bet atpazīt gandrīz nevienu nevar, jo tik daudz zaķu, vilku, spoku un vēl visvisādu maskotu brīnumu!
Arhīvs: