Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2017-01-20
 
Janvāris ikvienam ļauj izbaudīt ziemas priekus. Arī Ikšķiles vidusskolā no 9.-13.janvārī notika sniega nedēļa, kurā piedalījās 1.-4.klašu skolēni. Sporta stundu ietvaros skolēni piedalījās visdažādākajās aktivitātēs uz sniega: pārinieka vilkšana ar ragaviņām pa distanci, stafetes ar ragaviņām un braukšana ar ragaviņām no kalna. Šīs nodarbības sniedz skolēniem pozitīvas emocijas svaigā gaisā un nodrošina veselīgu dzīvesveidu ziemas apstākļos.
2017-01-04
 
No 27. decembra līdz 29. decembrim Slovākijas pilsētā Trebišovā norisinājās trešais pēc kārtas MULTI SPORT CHRISTMAS CUP 2016 turnīrs 2006-2007. gadā dzimušajiem zēniem. Turnīrā piedalījās 5 komandas, 2 no Slovākijas - mājiniece ‘’MŠKM TREBIŠOV’’ un ‘’HK Mládež Michalovce’’, Ungāru komanda ‘’DVTK Jegesmedvék Miškolc’’, Ukrainas ‘’HC Kryžynka Kyjev’’ un trenera Edgara Adamoviča vadītā komanda ‘’Ogres Juniors’’ no Latvijas, kurā trenējas arī Ikšķiles vidusskolas audzēkņi.
2017-01-04
 
Janvārī Ikšķiles vidusskolā no plkst.16 līdz 17 jebkuram interesentam bez maksas būs iespēja apskatīt Latvijas hokeja leģendārā trenera Ēvalda Grabovska veidoto izstādi par Latvijas hokeja vēsturi, informē hokeja kluba "Kurbads" pārstāvis Jānis Straupe.
2016-12-24
 
Novembrī, patriotisma mēnesī, bibliotēka aicināja skolēnus izlasīt vismaz vienu latviešu autora grāmatu un uzrakstīt vēstuli galvenajam varonim vai grāmatas autoram. Piedalījās 2.B un 2.C klases pārstāvji un četras 10. klases skolnieces: Paula Konceviča, Marta Kupča, Adriana Obozņenko, Aleksandra Zujeva un Rihards Serafimovičs.
2016-12-21
 
Šī gada noslēgums, respektīvi, 21.decembris mūsu lieliskajam kolektīvam izvērtās kā maza koncertturneja pa visu Ikšķili. Dienu mēs sākām domē, kur ar savām dziesmām un enerģiju līdz asarām novedām domes darbiniekus, bet citus tieši pretēji tik ļoti iepriecinājām, ka tie nebeidza smaidīt. Mūsu baltie tērpi atgādināja par sniegu, bet dziesmas radīja Ziemassvētku sajūtas!
2016-12-19
 
19. decembrī vairāk nekā 20 skolēni no 5. līdz 12. klasei priecēja klausītājus ar mazās formas uzvedumu un skatuves runas priekšnesumiem skolas atlases 1. kārtā pirms starpnovadu skates Salaspils kultūras namā Rīgava 2017. gada 9. februārī. Pasākuma pirmajā daļā dalībnieki noskatījās mazās formas uzvedumu pēc K. Vērdiņa dzejas “Es un tētis” (režisore Zane Bēķe).
2016-12-10
 
Jau kuro gadu Ikšķiles vidusskolas teātra mīļi ir dalībnieki Adventa teātra sporta turnīrā Iecavas vidusskolā, ko sadraudzības skolu teātra sportistiem organizē divas treneres skolotājas Valda Prokopenko un Dace Greiža. Ar lielu prieku un entuziasmu turnīrā piedalās teātra sportisti, sākot pat no 2. klases līdz vidusskolas vecuma jauniešiem.
2016-12-09
 
Piektdien, 9.decembrī, Ikšķiles vidusskolas vokālās studijas solistes devās uz Lietuvas pilsētu Šaukenai, lai piedalītos XI Starpatautiskajā vokālās sakrālās mūzikas festivālā- konkursā, ko rīkoja Šauļu diecēzes kurija, Šauļu Katehētikas centrs un Kelmes Šaukenu Vlado Pūtvio-Putvinskio ģimnāzija. Ikšķiles vidusskola ir Šaukenu ģimnāzijas sadraudzības skola, tāpēc viesi no Latvijas vienmēr ir īpaši gaidīti.
2016-12-01
 
Pateicoties Ikšķiles novada pašvaldības Veselības veicināšanas centra speciālistei, grupas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām „Sīpoliņi” atbalstītājai, radošo projektu iniciatorei Zandai Vītolai, Ikšķiles vidusskolas radošajai komandai- Zanei Bēķei, Oskaram Kļavam un Ingunai Bērziņai - ir izveidojusies sadarbība ar Ukrainas Nacionālā teātra savienības biedru, aktiermākslas un režijas pasniedzēju Kijevas Kultūras un mākslas koledžā, Tautas amatierstudijas „Parostki” māksliniecisko vadītāju, Starptautiskā integrācijas teātru festivāla „Saules vilnis” direktoru Vitāliju Ļubotu.
2016-11-30
 
2016.gada 30 novembrī Ikšķiles vidusskolas skolēni pirmo reizi piedalījās angļu valodas tiešsaistes sacensībās “BEST IN ENGLISH” No Ikšķiles vidusskolas tajās piedalījās 21 skolēns no 9.-12. klasēm. Sacensību organizēšanu no skolas puses uzņēmās angļu valodas skolotāja Anita Brūmele ar angļu valodas skolotājas Ilzes Ļeonovas līdzdalību un atbalstu, tehnisko atbalstu sniedza skolas IT skolotāja Monta Vanaga, kā arī skolotāja Santa Ustinoviča, bet iniciatīva skolas dalībai šajās sacensībās nāca no Skolas padomes.
Arhīvs: