2015-11-12

Rezultāti starptautiskās spēka vīru sacensībām
2015-11-11

Piektdien, 13.novembrī sporta stundas no pl.10.00-12.30 1.D, 2.C, 2.E, 4.B, 4.D, 7.A, 7.B, 11.,12.klasēs vada hokeja kluba „Kurbads” hokejisti.
2015-09-28

24.septembrī ciklā „Latviešu strēlnieku bataljoniem- 100” Ikšķiles vidusskolā notika pasākums, kura idejas autors ir atvaļinātais pulkvedis, NBS komandiera biroja vecākais eksperts, vēsturnieks, ikšķilietis Jānis Hartmanis. Savā uzrunā J. Hartmanis uzsvēra: „Šī pasākuma pamatdoma ir pieminēt mūsu varonīgos strēlniekus, kā arī uzzināt jaunus faktus un nostiprināt jau esošas zināšanas. Ikšķile un latviešu strēlnieku gaitas Pirmajā pasaules karā ir ļoti cieši saistītas."
2015-09-11

Ceturtdien, 10.septembrī, pļaviņā iepretim Ikšķiles vidusskolai jau piekto reizi notika Ikšķiles vidusskolas skolotājas Zanes Bēķes Dzejas dienām veltītais pasākums. Dzejas dienu nosaukums - "Piešķilsim Ikšķilei dzejas knikšķi!".
2015-09-02

Piektdien, 11.septembrī Ikšķiles vidusskolos sporta stadionā norisinājās tēvu dienas pasākums "Sportosim kopā ar tēti" 1.-4.klasēm.
2015-05-19

No 23. marta līdz 22. maijam visā Latvijā jau astoto reizi norisinās akcija "Atpakaļ uz skolu". Tās laikā ES institūciju darbinieki, valsts amatpersonas, NVO pārstāvji un citi Eiropas Savienības jautājumu eksperti dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savās zināšanās un darba pieredzē par Eiropas Savienību.
2015-05-18

Stikla kalns. Gaismas pils.“ – ar tādu aicinājumu šogad visi interesenti 15. maija vakarā tika saukti uz kārtējo, nu jau ceturto pēc kārtas, Muzejnakti Ikšķiles vidusskolā. Un atsaucās patiešām daudzi – gan skolēni ar vecākiem, vecvecākiem un mazākajiem brāļiem un māsām, gan bijušie un esošie skolotāji, absolventi un citi novadnieki, kā arī pilsētas viesi un pat dažs novēlojies garāmgājējs uz Mēnessdārzu. Viesus tāvakara romantiskajā noskaņā Gaismas pils pakājē sagaidīja abi rakstnieki 10. kl. skolnieces Katrīnas Siliņas un režisora Oskara Kļavas personā, kā arī viņu rosīgā mājkalpotāja – skolotāja Ginta Silkalne.
2015-05-14

Šī gada 13 maijā mēs, Ikšķiles vidusskolas 6.b un 11. klases improvizatori, devāmies uz meistarklasi Ādažu vidusskolā. Meistarklases vadītājs Džims Libijs ir viens no Eiropas labākajiem improvizācijas skolotājiem.
2015-05-13

13. maijā Ikšķiles vidusskolas skolēni un skolotājas, atsaucoties Rakstniecības un mūzikas muzeja aicinājumam jaunlatvieša Jura Alunāna dzimšanas dienā svinēt Valsts valodas dienu, raibā gājienā, iemiesojušies dažādos personāžos, devās uz Ikšķiles tirgus laukumu, lai pārliecinātos par J. Alunāna dzejas rindu "Nav jāskatās arvien tik grāmatā!Uz tirgus skan ar daža gudrība" patiesumu vēl joprojām.
2015-04-26

28.aprīlī Daugavpilī notika ZZ čempināta pusfināls. Ikšķiles vidusskolu pārstāvēja 5.D, 6.,A un 6.B klases. Skolēni uzsver, ka piedalījās ZZ Čempionātā, lai aizstāvētu skolas godu, saliedētu klasi un pilnvērtīgi pavadītu laiku.
Arhīvs: