2016-04-04

No 29. marta līdz 1.aprīlim Ikšķiles vidusskolas sākumskolas skolēni pavadīja latviešu valodas nedēļas aktivitāšu virpulī. Šīs nedēļas mērķis bija aktualizēt latviešu folkloras bagātības, mudināt skolēnus lasīt bērnu literatūru, latviešu valodas olimpiādē atrast „asākos prātus”, kā arī gūt pozitīvas emocijas pasaku tēlu parādē.
2016-03-24

Nupat skolēnu brīvdienu nedēļas sestdienā Rīgā Kara muzejā noslēdzās Latvijas Skolu muzeju biedrības organizētais eseju konkurss “ Eseja par skolotāju”, veltīts mūsu slavenā skolotāja Jāņa Grestes 140. dzimšanas dienai.Uz šo sarīkojumu uzaicinājumu saņēma arī Ikšķiles vidusskolas muzeja pedagoģe un 12. klases skolnieks Rihards Saksis, kurš konkursam bija iesniedzis eseju par savu latviešu valodas un literatūras, un teātra mākslas skolotāju Zani Bēķi. Radošais darbs par skolotāju bija iepaticies žūrijai, un tās autors un skola, arī skolas muzejs saņēma atzinību un diplomus.
2016-03-15

Šajā mācību gadā norisinājās trīs ģeogrāfijas olimpiādes, kurās piedalījās Ikšķiles vidusskolas pārstāvji.
2016-03-15

Ikšķiles vidusskolas 3.d klase šogad strādāja pie īpaša projekta. Ar vecāku palīdzību un bērnu cītīgu darbošanos, tika radīta filmiņa par skolu, skolotājiem un direktoru.
2016-03-11

10. martā Ikšķiles vidusskolā norisinājās ikgadējais Daugavkrastu reģiona skolu teātra sporta komandu turnīrs, kurā startēja 14 komandas dažādās vecuma grupās.
2016-03-09

No šā gada 22. februāra līdz 26.februārim 1.-4.klasēs norisinājās dabaszinību nedēļa, kas noslēdzās ar olimpiādi dabaszinību olimpiādi.
2016-02-16

Katru jaunu gadu sākumskolas skolēni iesāk ar īpašiem matemātikas uzdevumiem veselas nedēļas garumā. Arī šis gads nav izņēmums, tāpēc 2016.gada 25. – 29. janvārī 1.-4.klasēm tika organizēta Matemātikas nedēļa.
2016-02-15

Ikšķiles vidusskolā beigusies Projektu nedēļa. Visu klašu audzēkņus vienoja kopīga tēma – " Ikšķile – manas mājas ", bet katrs savām interesēm atbilstoši varēja izvēlēties savu tematu, lai iepazītu un izzinātu Ikšķiles pilsētas un Ikšķiles vidusskolas vēsturi vai arī prezentētu savu viedokli par pilsētas un skolas attīstības iespējām. Darbs bija iecerēts tā, lai skolēni no 2.-12. klasei parādītu savas prasmes pielietot un izmantot mūsdienīgas inovatīvas mācīšanās metodes un formas.
2016-02-11

Ēnu dienas ietvaros šī gada 10. februaārī 41 skolēns no Ikšķiles vidusskolas devās uz atpūtas kompleksu Turbas. Lūk, ko skolēni raksta par šo dienu:
2016-02-08

2016. gada 4. februārī 19 vēsturiskā Cēsu rajona skolotāji viesojās Ikšķiles vidusskolā, kur guva jaunas idejas un vēroja skolas skolotāju vadītās stundas.
Arhīvs: