2014-09-26

Katra septembra pēdējā ceturtdienā, visā pasaulē tiek atzīmēta, "Intercultural Dialogue Day" jeb Starpkultūru dialoga diena. Tās mērķis ir veicināt izpratni par starpkultūru izglītību un jauniešu apmaiņas programmu nozīmi, piesaistot sabiedrības uzmanību interaktīvā veidā. Šīs dienas ietvaros Ikšķiles vidusskolā viesojās AFS pārstāve Anita Tropa un brīvprātīgā mūsu skolas 9.B skolniece Alise Siliņa. AFS ir starptautiska nevalstiska bezpeļņas brīvprātīgo organizācija, kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas.
2014-09-24

Ikšķiles vidusskola Ogres TV sižetos
2014-09-22

2014.gada 12. septembrī 1. a klase kopā ar vecākiem Ikšķiles vidusskolas aktu zālē svinēja „ĀBOLU SVĒTKUS”.
2014-09-19

Šogad no 12.-14.septembrim Zviedrijā notika Starptautiskās kantrī un vesterna līnijdeju sacensības SWEDISH OPEN 2014 . Sacensībās piedalījās dalībnieki no Zviedrijas, Latvijas, Igaunijas, Norvēģijas, Dānijas, Čehijas, Somijas un Šveices. Latvijas komandu pārstāvēja septiņas dalībnieces, kuru skaitā bija Ikšķiles vidusskolas 5.c klases skolniece Kristiāna Skrindževska. Kristiāna savā vecuma grupā Youth Newcomer Female ieguva 1.vietu. Kristiānas deju skolotāja ir Katrīna Strode no Rīgas.
2014-09-18

Sporta diena 1.c klasei!
2014-09-09

Zinību diena 7a
2014-06-18

Dabaszinātņu un matemātikas nedēļa Ikšķiles vidusskolā
2014-05-23

Jau trešo gadu- mēs Ikšķiles vidusskolas skolnieces Linda Rekmane un Megija Siliņa, un Salaspils 1.vidusskolas skolniece Daniela Vanceviča, izpalīdzam ,,Mana aptieka’’ darbiniekiem izgatavot krāsojamās grāmatas, kurās ir ietverti mūsu sacerētie dzejoļi ar pamācībām un ieteikumiem par veselīgu dzīvesveidu. Katru gadu ar prieku un iedvesmu rakstam šos dzejoļus, jo saprotam, cik daudz bērnu Latvijā būs laimīgi, saņemot šīs grāmatiņas.
2014-05-16

Konkursā savu dalību ar eseju „Tobija sajūtas” pieteica arī Ikšķiles vidusskolas 4. a klases skolniece Terēze Teibe, kuras skolotāja ir Ieva Radziņa - Sproģe. Terēzes darbs tika starp 20 labākajiem darbiem un novērtēts kā „Simpātiju balva”, kuru piešķira SIA "Lieliska Dāvana".
2014-05-14

Mēs – 3.a klase 29.aprīlī braucām uz Rīgu , Film – Y studiju, jo mūs apstiprināja dalībai šajā projektā. Film -Y ir interaktīva filmu studija skolēniem, kas ir aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku filmu un animācijas veidošanai no ieceres līdz pabeigšanai. Apmeklējot studiju, mēs guvām reālu pieredzi filmu veidošanā un kļuvām par savas filmas režisoru un aktieri.
Arhīvs: