2016-01-23

22.janvārī Ikšķiles vidusskolā norisinājās Starpnovadu - Carnikavas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Ikšķiles – skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa 1. kārta.
2016-01-11

13.janvāra naktī, 1991.gadā Padomju armijas karaspēka vienības mēģināja triecienā ieņemt Viļņas TV torni, radio un televīzijas ēku. Trieciena laikā daudzu Lietuvas pilsoņi tika ievainoti un nogalināt. Par godu šiem traģiskajiem notikumiem katru gadu tiek rīkots 9 kilometru skrējiens, kurš saucās „Dzīvības un nāves ceļš”. Tas sākas no kareivju brāļu kapiem un beidzas pie Viļņas TV torņa. „Dzīvības un nāves ceļa” skrējiens šogad tiek organizēts jau 25 reizi. Skrējienā nav uzvarētāju, katram tā dalībniekam tiek finišā pasniegta piemiņas medaļa.
2015-12-07

4. decembrī Ikšķiles vidusskolas visu vecuma grupu improvizatori kopā ar saviem interešu līdziniekiem – komandām no Iecavas, Jelgavas, Dobeles un Ogres - piedalījās ikgadējā Adventa teātra sporta turnīrā Iecavas vidusskolā. 13 komandu izspēles noritēja jautrā un publiku sajūsminošā gaisotnē, par ko gādāja ne tikai komandu sniegums, bet arī turnīra vadītāju atraktivitāte. Līdzās pieredzējušiem turnīru vadītājiem, kā Oskars Kļava, savus spēkus pirmoreiz šajā prasmē izmēģināja Ikšķiles vidusskolas 12. klases skolniece Laura Andrijonoka, kura pati ir vidusskolas teātra sporta komandas dalībniece.
2015-12-02

Pirmdien, 30.novembrī, pirms mācību stundu sākuma Ikšķiles vidusskolā, sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, tika aizdegta pirmā svece Adventa vainagā, tā ir skolas daudzu gadu tradīcija. Šogad lielais Adventa vainags, ko veidojušas skolotājas Anita Siliņa un Zane Harmane, atrodas vestibilā pie aktu zāles - īpašā vietā, kur skolēniem satikties mierīgā un sirsnīgā gaisotnē. Ko nozīmē šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, skolēniem pastāstīja Ikšķiles luterāņu draudzes mācītājs Dzintars Laugalis. Ar mācītāja svētību skolas direktors Česlavs Batņa aizdedza pirmo sveci Adventa vainagā.
2015-11-30

19. novembrī Ikšķiles vidusskolas sākumskolā viesojās p.i.i. „ Urdaviņa” audzinātājas un vadītājas vietniece izglītības jomā I.Frīdenberga.Tikšanās - praktikuma mērķis bija sekmēt pirmsskolas un sākumskolas izglītības pēctecības nodrošināšanu un savstarpēju sadarbību.
2015-11-23

Mūsu iestādē 27.11.2015. darbinieki pievienojas Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vienas dienas brīdinājuma streikam! Ņemot vērā, ka darbinieki neveiks savus darba pienākumus, aicinām būt saprotošiem un lūdzam izglītojamo pieskatīšanai rast alternatīvas iespējas!
2015-11-17

Skolas pedagoģiskajā procesā mācību un audzināšanas darbs ir nedalāms, un patriotiskā audzināšana ir jāuztver kā šī procesa komponents. Sabiedrībā, un to starp arī profesionālajā pedagoģijā ir iesakņojies steriotips-patriotiskā un pilsoniskā audzināšana saistāma tikai ar vēsturiskiem notikumiem. Pieredze jau ir apliecinājusi, ka patriotisms nav ne iemācāms, ne ieaudzināms. Tas nozīmē, ka ikvienā mācību stundā, ārpusklases pasākumā var mērķtiecīgi integrēt valstiskās un patriotiskās audzināšanas elementus.
2015-11-15

12.novembrī Ikšķiles vidusskolas skolēniem, turpinot Varoņu piemiņas dienu pasākumu ciklu, notika tikšanās ar majoru, Ikšķiles vidusskolas jaunsargu vadītāju Agri Purviņu. 6.-8.klašu skolēniem majors A.Purviņš pastāstīja par mūsu tautas varoņiem, brīvības cīnītājiem un parādīja par filmu "Par Tēvzemi un Brīvību" (režisors un producents Edijs Freimanis.) Šajā filmā saistoši un interesanti stāstīts par latviešu sarežģīto ceļu uz savu valsti.
2015-11-13

Novembris tiek dēvēts par veselības mēnesi, tāpēc piektdienas sporta stundas Ikšķiles vidusskolā vairākām, dažāda vecuma klasēm izvērtās krietni citādāk kā ierasts, jo sporta skolotāju ādā iejutās Latvijas hokeja čempionāta kluba "Kurbads" hokejisti.
2015-11-12

Rezultāti starptautiskās spēka vīru sacensībām
Arhīvs: