2014-05-14

Š.g. 8.maijā, pēc Ikšķiles vidusskolas aktu zālē noklausītā Mātes dienai veltītā koncerta „ Tu sasildi manu sirsniņu”, 3.a klases mammas devās uz vēl kādu pasākumu, kas notika klasē.Tas bija viņu bērnu pašu sagatavotais pārsteigums – koncerts, teātris – īpaši viņām.
2014-05-12

ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projekta „Eiropas puzles gabaliņš”(A Piece of the European Puzzle) ietvaros Ikšķiles vidusskolas direktora vietnieces Līga Strauss, Ingūna Bērziņa un angļu valodas skolotājas Anita Brūmele, Ilze Ļeonova, kā arī Ikšķiles vidusskolas 5. klases skolnieces Linda un Kristiāna, un 6. klases skolnieces Katrīna, Dita un Anete no 8. - 12. aprīlim devās kārtējā projekta vizītē uz Turcijas pilsētu Jalovu(Yalova). Jalova atrodas netālu no Turcijas skaistākās pilsētas Stambulas. Vizītes mērķis bija iepazīstināt projekta dalībniekus ar tautas dziesmām, dejām un tradicionālajām spēlēm, kā arī vienoties par Latvijas vizītes mērķi un uzdevumiem.
2014-05-10

9. maijā, Eiropas dienā, Līga Driķe tikās ar 8.-9.kl. skolēniem un skolotājiem, pastāstīja par Eiropas Savienības institūciju darbību, par to, kurās pilsētās atrodas svarīgākās ES institūcijas, kā tās sauc un kāds ir to darbības virziens, kā arī par latviešiem, kuri strādā dažādās ES iestādēs, viņu darbu un sadzīvi, dzīvojot un strādājot ārpus Latvijas.
2014-04-30

Ikšķiles vidusskolas vecāku balles 2014 atsauksme
2014-04-28

Šī gada 7.aprīlī tika organizēts izglītojošs velopārgājiens Ikšķiles vidusskolas 8.a klases skolēniem.
2014-04-22

Ikšķiles vidusskolas 1.B klases POPiela Draudzīgās nedēļas pasākumu ietvaros!
2014-04-03

2. aprīlī Jūrmalas pilsētas teātrī notika Pierīgas reģiona skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, kurā Ikšķiles novadu pārstāvēja Tīnūžu pamatskolas un Ikšķiles vidusskolas skolēni gan ar skatuves runas priekšnesumiem, gan ar literāriem uzvedumiem.
2014-03-14

Teātra sporta turnīrs Salaspils k/n Rīgava 14. 03. 2014. Piedalījās 6. kl. komanda (kapteine Dita Ļeonova).
2014-03-06

Mēs, 7. a kl. skolēni, apmēram trīs reizes mācību gadā dodamies iekarot kādu muzeju vai tam līdzīgu izziņas vietu. Un tā, atbalstot klasesbiedrenes Lindas iniciatīvu , devāmies uz Rīgu, uz VEF rūpnīcu, kur iekārtota Psaiho baiļu trase.
2014-02-28

Mūsu Jaunsargu pulciņš pagājušajās brīvdienās bija 20 km pārgājienā ar nakšņošanu. Un par to izveidojuši arī video!
Arhīvs: