2013-11-12

Lāčplēša diena Ikšķiles vidusskolā bija bagāta pasākumiem- no rīta visus sagaidījām dziedot karavīru dziesmas, tad Mārtiņdienas ķekatnieki, Maŗtiņdienas gadatirgus, tad Starptautiskās spēka vīru sacensības 'Lāčausis- 2013" un visbeidzot vakara lāpu gājiens...skaista un emocijām bagāta diena!
2013-11-12

Mākslu nedēļa Ikšķiles vidusskolā sākumskolas klasēs
2013-11-07

Ikšķiles vidusskolā lektore Lizete Māldere viesojās 4. novembrī. Vidusskolas klašu skolēni uzzināja par ikdienas uztura un fizisko aktivitāšu līdzsvara nozīmi , kā arī saņēma praktiskus padomus , kā padarīt savu ikdienu veselīgāku.
2013-10-18

Ikšķiles vidusskolas 4. a klase kopā ar skolotāju Ievu Radziņu - Sproģi nolēma piedalīties "Labo darbu nedēļas" akcijā. Domājot par to, kuram nepieciešama palīdzība, lūdza vecāku palīdzību, kuri ieteica doties palīdzēt Ikšķiles vecajos kapos sakopt teritoriju, kuru apkopj viena pati kapu pārzine Maija Poriete. Darba spēks Maijas kudzei bija ļoti nepieciešams un viņa patiesi bija priecīga par palīgiem, kas pie viņas ieradīsies.
2013-10-17

Ikšķiles lakstīgalas pogo Rīgā. Kā spilgtā saule, kas atsauca atmiņā šī gada karsto vasaru, šorīt Ikšķiles vidusskolas mazās dziedātājas saņēma pateicību par dalību Dziesmu un deju svētkos.
2013-10-14

Rīgā skola- studija „Create in Riga” Natālijas Rivoņenko vadībā sagatavo koloristus. 9.b klases meitenes bija jauno koloristu pirmie modeļi un arī darba vērtētāji.
2013-10-12

8. oktobrī Ikšķiles vidusskolā pie 4.a klases viesojās Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs, lai izglītotu skolēnus par sabalansētu uzturu un tā priekšrocībām, un kopīgi pagatavotu veselīgu un gardu maltīti.
2013-10-10

Retrospekcija: dzejas vakars ar Martu Pujātu "Nāk gaismā pati lampa" 2013.g. 10. oktobrī Ikšķiles vidusskolā. Bilžu autore ir 12. kl. skolniece Lūcija Rošāne.
2013-10-01

Šogad pirmo reizi Ikšķiles vidusskola rīko tik vērienīgu novada izzināšanas pasākumu veltītu tūrisma dienai!
2013-10-01

Ikšķiles vidusskolas tūrisma diena vidusskolniekiem
Arhīvs: