2014-05-23

Jau trešo gadu- mēs Ikšķiles vidusskolas skolnieces Linda Rekmane un Megija Siliņa, un Salaspils 1.vidusskolas skolniece Daniela Vanceviča, izpalīdzam ,,Mana aptieka’’ darbiniekiem izgatavot krāsojamās grāmatas, kurās ir ietverti mūsu sacerētie dzejoļi ar pamācībām un ieteikumiem par veselīgu dzīvesveidu. Katru gadu ar prieku un iedvesmu rakstam šos dzejoļus, jo saprotam, cik daudz bērnu Latvijā būs laimīgi, saņemot šīs grāmatiņas.
2014-05-16

Konkursā savu dalību ar eseju „Tobija sajūtas” pieteica arī Ikšķiles vidusskolas 4. a klases skolniece Terēze Teibe, kuras skolotāja ir Ieva Radziņa - Sproģe. Terēzes darbs tika starp 20 labākajiem darbiem un novērtēts kā „Simpātiju balva”, kuru piešķira SIA "Lieliska Dāvana".
2014-05-14

Mēs – 3.a klase 29.aprīlī braucām uz Rīgu , Film – Y studiju, jo mūs apstiprināja dalībai šajā projektā. Film -Y ir interaktīva filmu studija skolēniem, kas ir aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku filmu un animācijas veidošanai no ieceres līdz pabeigšanai. Apmeklējot studiju, mēs guvām reālu pieredzi filmu veidošanā un kļuvām par savas filmas režisoru un aktieri.
2014-05-14

Š.g. 8.maijā, pēc Ikšķiles vidusskolas aktu zālē noklausītā Mātes dienai veltītā koncerta „ Tu sasildi manu sirsniņu”, 3.a klases mammas devās uz vēl kādu pasākumu, kas notika klasē.Tas bija viņu bērnu pašu sagatavotais pārsteigums – koncerts, teātris – īpaši viņām.
2014-05-12

ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projekta „Eiropas puzles gabaliņš”(A Piece of the European Puzzle) ietvaros Ikšķiles vidusskolas direktora vietnieces Līga Strauss, Ingūna Bērziņa un angļu valodas skolotājas Anita Brūmele, Ilze Ļeonova, kā arī Ikšķiles vidusskolas 5. klases skolnieces Linda un Kristiāna, un 6. klases skolnieces Katrīna, Dita un Anete no 8. - 12. aprīlim devās kārtējā projekta vizītē uz Turcijas pilsētu Jalovu(Yalova). Jalova atrodas netālu no Turcijas skaistākās pilsētas Stambulas. Vizītes mērķis bija iepazīstināt projekta dalībniekus ar tautas dziesmām, dejām un tradicionālajām spēlēm, kā arī vienoties par Latvijas vizītes mērķi un uzdevumiem.
2014-05-10

9. maijā, Eiropas dienā, Līga Driķe tikās ar 8.-9.kl. skolēniem un skolotājiem, pastāstīja par Eiropas Savienības institūciju darbību, par to, kurās pilsētās atrodas svarīgākās ES institūcijas, kā tās sauc un kāds ir to darbības virziens, kā arī par latviešiem, kuri strādā dažādās ES iestādēs, viņu darbu un sadzīvi, dzīvojot un strādājot ārpus Latvijas.
2014-04-30

Ikšķiles vidusskolas vecāku balles 2014 atsauksme
2014-04-28

Šī gada 7.aprīlī tika organizēts izglītojošs velopārgājiens Ikšķiles vidusskolas 8.a klases skolēniem.
2014-04-22

Ikšķiles vidusskolas 1.B klases POPiela Draudzīgās nedēļas pasākumu ietvaros!
2014-04-03

2. aprīlī Jūrmalas pilsētas teātrī notika Pierīgas reģiona skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, kurā Ikšķiles novadu pārstāvēja Tīnūžu pamatskolas un Ikšķiles vidusskolas skolēni gan ar skatuves runas priekšnesumiem, gan ar literāriem uzvedumiem.
Arhīvs: