2014-03-14

Teātra sporta turnīrs Salaspils k/n Rīgava 14. 03. 2014. Piedalījās 6. kl. komanda (kapteine Dita Ļeonova).
2014-03-06

Mēs, 7. a kl. skolēni, apmēram trīs reizes mācību gadā dodamies iekarot kādu muzeju vai tam līdzīgu izziņas vietu. Un tā, atbalstot klasesbiedrenes Lindas iniciatīvu , devāmies uz Rīgu, uz VEF rūpnīcu, kur iekārtota Psaiho baiļu trase.
2014-02-28

Mūsu Jaunsargu pulciņš pagājušajās brīvdienās bija 20 km pārgājienā ar nakšņošanu. Un par to izveidojuši arī video!
2014-02-21

21. februārī tiek atzīmēta dzimtās valodas diena. Šī gada tēma, kam UNESCO aicina pievērsties Starptautiskajā dzimtās valodas dienā, ir „Vietējās valodas globālai pilsonībai: valoda zinātnē”, aicinot pētīt zināšanas, tradīcijas un prasmes, kas nodotas dalībvalstu pamatiedzīvotāju dzimtajās valodās. Tāpēc UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) pievērš uzmanību tam, ka 2014. gadā aprit 300 gadi kopš dzimis izgudrotājs un latviešu laikmetīgās literatūras pamatlicējs Gothards Frīdrihs Stenders, kura gadadiena iekļauta UNESCO svinamo dienu kalendārā 2014. – 2015. gadam. Būdams Apgaismības laikmeta mācītājs, skolotājs, pētnieks, Gothards Frīdrihs Stenders īpaši pievērsās tautas garīgajai un laicīgajai izglītošanai, tostarp lasīšanas un rakstīšanas mācīšanai. Viņš iestājās par jaunas lasīšanas sistēmas izveidi un 1787. gadā izstrādāja pirmo ilustrēto ābeci „Bildu ābice”. Ikšķiles vidusskolā šī diena tiek atzīmēta ar veltījumu Vecajam Stenderam kolāžās, akrostihiem Ābecei, burtu zīmējumiem un ābeces darināšanu.
2014-02-20

Latvijas izglītības mācību iestāžu popgrupu konkurss - festivāls, kas notika š'.g. 16. februārī Rīgā .  Konkursā piedalījās 17popgrupas no Preiļiem , Mazsalacas, Pārgaujas, Daugavpils, Tukuma... mūsu Ikšķiles novadu pārstāvēja Ikšķiles vidusskolas 5.-7.kl.popgrupa un 2.-4.kl. popgrupa. Abas grupas ieguvušas 1.pakāpes diplomus.
2014-02-19

18. februārī Bauskas Kultūras centrā notika skolu teātra sporta turnīrs ar Lielā Murzas vārdu, to organizēja Bauskas Bērnu un jauniešu centrs sadatbībā ar biedrību „Teātris un izglītība“.
2014-02-17

Latviešu valodas nedēļas ietvaros Ikšķiles 1.-4.klašu skolēni piedalījās labdarības akcijā „Ziedo savu zīmējumu”, ko organizē biedrība „Eurika”. Katram skolēnam tika piedāvāta iespēja uzzīmēt ziemīgu un krāsaini priecīgu apsveikumu.
2014-02-16

Mīlestības nedēļa Ikšķiles vidusskolā. Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvalde ļoti patīkami pārsteidza 1.-4.klašu skolēnus, noorganizējot Mīlestības nedēļu š.g. 10.-14.februārī.
2014-02-15

Ikšķiles, Olaines, Ķekavas, Salaspils novadu matemātikas olimpiādes uzvarētāji.
2014-02-05

Jau kopš augusta beigām pie mums Ikšķilē dzīvo meitene no Taizemes- Irada. Meitene pa šo laiku ir ieguvusi pietiekamas latviešu valodas zināšanas, lai varētu sarunāties ar apkārtējiem. Mūsu skolā viesojas arī Benjamins no Čīles (10.klase).
Arhīvs: