2013-10-01

Ikšķiles vidusskolas tūrisma diena vidusskolniekiem
2013-09-25

25.septembrī Ikšķiles vidusskolā tika rīkota Drošības diena. Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) darbinieki stāstīja Ikšķiles vidusskolas 1.- 6.klašu audzēkņiem, kas jāievēro, lai justos droši uz ielas, skolā un mājās, kā jāuzvedas, lai dzīvība un veselība nebūtu apdraudēta.
2013-09-24

Ikšķiles vidusskolas jaunsargi piedalās talkā „Nāves salā”. Šogad, 21.septembrī , aktīvistiem, kuru sastāvu veido aizsargi, zemessargi un profesionālā dienesta karavīri, pievienojās arī Ikšķiles vidusskolas jaunsargu pulciņa dalībnieki.
2013-08-21

No 15. līdz 21.augustam, godinot bruņoto spēku 1992.gadā organizētās lāpu stafetes 21.gadadienu, gar Latvijas robežu notiks biedrības "Latvijas ģenerāļu klubs" iniciēts skrējiens "Apkārt Latvijai". Skrējiens ir veltīts Latvijas valsts proklamēšanas 95.gadadienai un valstiskās neatkarības atjaunošanas 22.gadadienai. Pirms 21 gada skrējiena mērķis bija apliecināt Latvijas neatkarības atgūšanu un mūsu valsts robežu nostiprināšanu. Šobrīd skrējiena organizatori vēlās stiprināt mūsu valsts iedzīvotāju kopības un drošības sajūtu.
2013-05-22

17. maijā Ikšķiles vidusskolā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī Muzejnakts. Šogad tā bija veltīta rokdarbiem, konkrētāk, bijušās Ikšķiles vidusskolas mājturības skolotājas, tagad pensionāres, Maijas Marksas dalībai pamatskolas mājturības mācību grāmatu autoru sastāvā un arī kā rokdarbu grāmatu autorei. Muzejnaktī apmeklētāji varēja baudīt arī daudz citu aktivitāšu: šūšanas prasmes pie sk. Zanes Hartmanes, kokgrebšanu pie sk. Aivara Birkmaņa, izpētīt dažādu audumu faktūras sk. Vitas Porietes kabinetā, apskatīt ekspozīciju skolas muzejā, papriecāties par pensionētās skolotājas Maijas Korotkevičas bitīšu kolekciju un pensionāru kopas "Saulgrieži" rokdarbiem, kā arī pamieloties ar gardām pankūkām skolas ēdnīcā. Ar cieņu - Zane Bēķe, Ikšķiles vidusskolas skolotāja, Muzejnakts radošās grupas dalībniece 29403222
2013-04-28

25.aprīlī Ikšķiles vidusskola bija aicināta piedalīties Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotajā konferencē „Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā”, kas notika Rīgā, Biznesa augstskolas „Turība” zālē, kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem. Konferences dalībniekus uzrunāja gan VBTAI speciālisti, gan akadēmisko aprindu, gan nevalstisko organizāciju un mācību iestāžu pārstāvji. Dalībnieki debatēja par vardarbības riskiem un to mazināšanas iespējām, identitāti internetā, psiholoģiskajiem aspektiem, par Draudzīgas skolas pamatprincipiem. Vairāku Latvijas skolu pārstāvji, arī Ikšķiles vidusskolas skolotāja Ieva Radziņa Sproģe, kura uzvarēja VBTAI rīkotajā konkursā par labāko klases audzināšanas stundu, pastāstīja par savu pieredzi draudzīgas vides veidošanā un darbu klases audzināšanā.
2013-04-19

Jau tradicionāli pavasarī Ikšķiles vidusskolā norisinās Pavasara POP iela. Tā tiešām arī bija- ar krāšņiem un skanīgiem priekšnesumiem , mazie skolēni skolā ienesa īsto pavasari. Netrūka gan kopējie klašu priekšnesumi, gan to drosmīgo, kuri uz skatuves kāpa vieni paši.
2013-03-14

Pirmdien, 11.martā, cikla „ Mana nākotnes profesija” ietvaros Ikšķiles vidusskolā viesojās Ventspils stikla pūtēji. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar šo reto profesiju. Stikla apstrādes meistari Artūrs Virbulis un Valdis Vītols rādīja stikla izstrādājumus un bērniem saprotamā, interesantā veidā pastāstīja par tik dažādo stikla izstrādājumu izgatavošanu.
2013-03-01

Ikšķiles vidusskolas mākslinieciskās pašdarbības konkursantu rezultātus divu nedēļu konkursos!
2013-02-22

Muzejnodarbības rakstīšanā ar spalvu un tinti Jau 3. nedēļu skolas muzeja telpās no rītiem un pēc stundām jūtama dzīva rosība – lieli un mazāki rakstītāji ( vairāk sākumskolēni, bet raksta arī skolotāji) trenējas rakstīšanā ar spalvu un tinti vai tušu. Nodarbības rakstīšanā nosaucām romantiski par meistardarbnīcas nodarbībām, jo te rakstītāji, kuri vienreiz pamēģina, nāk vēl un vēl. Nav jau arī tik vienkārši rakstīt ar tintes spalvu, ja pierasts ar lodīšu pildspalvu vilkt burtus visos virzienos un vienā paņēmienā. Iznāk vienāda resnuma burti, ne tik skaisti , kā rakstot ar tintes spalvu – ar paresninātu uzspiedumu un tievākiem līkumiņiem.
Arhīvs: