2013-10-12

8. oktobrī Ikšķiles vidusskolā pie 4.a klases viesojās Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs, lai izglītotu skolēnus par sabalansētu uzturu un tā priekšrocībām, un kopīgi pagatavotu veselīgu un gardu maltīti.
2013-10-10

Retrospekcija: dzejas vakars ar Martu Pujātu "Nāk gaismā pati lampa" 2013.g. 10. oktobrī Ikšķiles vidusskolā. Bilžu autore ir 12. kl. skolniece Lūcija Rošāne.
2013-10-01

Šogad pirmo reizi Ikšķiles vidusskola rīko tik vērienīgu novada izzināšanas pasākumu veltītu tūrisma dienai!
2013-10-01

Ikšķiles vidusskolas tūrisma diena vidusskolniekiem
2013-09-25

25.septembrī Ikšķiles vidusskolā tika rīkota Drošības diena. Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) darbinieki stāstīja Ikšķiles vidusskolas 1.- 6.klašu audzēkņiem, kas jāievēro, lai justos droši uz ielas, skolā un mājās, kā jāuzvedas, lai dzīvība un veselība nebūtu apdraudēta.
2013-09-24

Ikšķiles vidusskolas jaunsargi piedalās talkā „Nāves salā”. Šogad, 21.septembrī , aktīvistiem, kuru sastāvu veido aizsargi, zemessargi un profesionālā dienesta karavīri, pievienojās arī Ikšķiles vidusskolas jaunsargu pulciņa dalībnieki.
2013-08-21

No 15. līdz 21.augustam, godinot bruņoto spēku 1992.gadā organizētās lāpu stafetes 21.gadadienu, gar Latvijas robežu notiks biedrības "Latvijas ģenerāļu klubs" iniciēts skrējiens "Apkārt Latvijai". Skrējiens ir veltīts Latvijas valsts proklamēšanas 95.gadadienai un valstiskās neatkarības atjaunošanas 22.gadadienai. Pirms 21 gada skrējiena mērķis bija apliecināt Latvijas neatkarības atgūšanu un mūsu valsts robežu nostiprināšanu. Šobrīd skrējiena organizatori vēlās stiprināt mūsu valsts iedzīvotāju kopības un drošības sajūtu.
2013-05-22

17. maijā Ikšķiles vidusskolā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī Muzejnakts. Šogad tā bija veltīta rokdarbiem, konkrētāk, bijušās Ikšķiles vidusskolas mājturības skolotājas, tagad pensionāres, Maijas Marksas dalībai pamatskolas mājturības mācību grāmatu autoru sastāvā un arī kā rokdarbu grāmatu autorei. Muzejnaktī apmeklētāji varēja baudīt arī daudz citu aktivitāšu: šūšanas prasmes pie sk. Zanes Hartmanes, kokgrebšanu pie sk. Aivara Birkmaņa, izpētīt dažādu audumu faktūras sk. Vitas Porietes kabinetā, apskatīt ekspozīciju skolas muzejā, papriecāties par pensionētās skolotājas Maijas Korotkevičas bitīšu kolekciju un pensionāru kopas "Saulgrieži" rokdarbiem, kā arī pamieloties ar gardām pankūkām skolas ēdnīcā. Ar cieņu - Zane Bēķe, Ikšķiles vidusskolas skolotāja, Muzejnakts radošās grupas dalībniece 29403222
2013-04-28

25.aprīlī Ikšķiles vidusskola bija aicināta piedalīties Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotajā konferencē „Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā”, kas notika Rīgā, Biznesa augstskolas „Turība” zālē, kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem. Konferences dalībniekus uzrunāja gan VBTAI speciālisti, gan akadēmisko aprindu, gan nevalstisko organizāciju un mācību iestāžu pārstāvji. Dalībnieki debatēja par vardarbības riskiem un to mazināšanas iespējām, identitāti internetā, psiholoģiskajiem aspektiem, par Draudzīgas skolas pamatprincipiem. Vairāku Latvijas skolu pārstāvji, arī Ikšķiles vidusskolas skolotāja Ieva Radziņa Sproģe, kura uzvarēja VBTAI rīkotajā konkursā par labāko klases audzināšanas stundu, pastāstīja par savu pieredzi draudzīgas vides veidošanā un darbu klases audzināšanā.
2013-04-19

Jau tradicionāli pavasarī Ikšķiles vidusskolā norisinās Pavasara POP iela. Tā tiešām arī bija- ar krāšņiem un skanīgiem priekšnesumiem , mazie skolēni skolā ienesa īsto pavasari. Netrūka gan kopējie klašu priekšnesumi, gan to drosmīgo, kuri uz skatuves kāpa vieni paši.
Arhīvs: