2019-02-23

Jau trešo reizi Ikšķiles vidusskolas skolēni piedalās angļu valodas starptautiskajā olimpiādē "Hippo", kuras pirmā kārta notika sestdien, 23. februārī.
2019-02-21

Pirmais no pasākumiem, atzīmējot Dzimtās valodas dienu, Ikšķiles vidusskolā notika jau 20. februārī - “zibdiktāts” 11. un 12. klasei. Skolēni, iepriekš nebrīdināti par darba veidu un saturu, rakstīja Vislatvijas diktātu - Andra Akmentiņa tekstu “Malēniešu hronika”. Līderos izvirzījās 11. klases skolniece Dana Amanda Stugle, kura darbu veica bez nevienas ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas.Savukārt 21.februārī, tieši Dzimtās valodas dienā, Ikšķiles vidusskolas skolēniem bija iespēja tikties ar Rakstniecības un mūzikas muzeja pārstāvēm - kultūras žurnālisti Liegu Piešiņu un mākslas eksperti Kristiānu Kuzminu, kuras diskutēja ar skolēniem par rakstniecību, Dzintara Soduma personību un citiem ar literatūru saistītiem jautājumiem.
2019-02-14

14.februāra vakarā notika jau par tradīciju kļuvušais pasākums, kuru pirms vairākiem gadiem aizsāka mūsu skolas Skolēnu pašpārvalde.
2019-02-14

Tradicionāli mūsu skolā 14.februāris tika sagaidīts ar sirsnīgām dziesmām, Valentīndienas pastu un sarkani rozā "dress kodu", pa dienu notika arī akcijas "Daudzināsim labo" aktīvāko dalībnieku sumināšana, bet vakarā - turpinot skolēnu pašpārvaldes aizsākto pasākumu - norisinājās "Vakars ar pašvaldi".
2019-02-13

Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa I kārta Ikšķiles vidusskolā.
2019-02-08

Kā jau vairākus gadus, arī šogad no 28.janvāra līdz 1.februārim Ikšķiles vidusskolā norisinājās akcija skolas fiziskās un emocionālās vides uzlabošanā. Šī gada akcijas nosaukums “Neesi telefonā, esi kopā ar mums!” slēpj sevī dažādas aktivitātes.
2019-02-05

1.februārī skolā viesojās SIA PharmaNet personāla atlases projektu vadītāja Lauru Lāci. Pēc piektdienas tikšanās Sanda Bērziņa devās intervēt Lauru, lai labāk iepazītu šo nešaubīgi interesanto un harizmātisko personību.
2019-02-05

Ikšķiles vidusskolas 9.a,9.b,9.c klašu skolēni ķīmijas stundu ietvaros veica projektu darbus par materiālu otrreizēju izmantošanu, meklējot jaunus nolietotu lietu izmantošanas risinājumus.
2019-02-01

Piektdien, 1. februārī, Ikšķiles vidusskolā ekonomikas stundu ietvaros viesojās personāla atlases vadītāja Laura Lāce. Tā kā ekonomikas programmā 11. klasei ir iekļauta tēma par darbu un darba tirgu, Laura tika uzaicināta, lai vairāk pastāstītu jauniešiem par to, kā norit personāla atlase realitātē.
2019-02-01

1.februāra rītā Dabaszinātņu un tehnoloģiju jomas skolotāji aicināja 9. – 12.klases skolēnus uz lekciju "Evolūcijas teorijas un dzīvības izcelšanās uz Zemes" jeb sarunu par dzīvības izcelšanos uz Zemes. Nodarbību vadīt bija aicināts Ikšķiles evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Dzintars Laugalis.
Arhīvs: