Ikšķiles vidusskolā 2019./2020. mācību gadā strādā  vairāk kā 80 pedagogi (tai skaitā interešu izglītības pedagogi)

Sākumskolas pedagogi

Sandra Tilta, Inga Leizandere,  Sandra Narvaite, Ieva Radziņa-Sproģe, Dina Muceniece, Aija Katkovska, Daiga Kiršholce, Kristīne Garklāva, Laura Salnāja, Zane Hartmane, Santa Kamša, Ruta Rudzīte,  Inga  Barce, Agnese Circene, Sanda Skujiņa, Velga Pujāte, Gita Aleksandroviča, Mārīte Kelkite, Edīte Eglīte, Ināra Auziņa (pedagoga palīgs), Vineta Flintere (pedagoga palīgs), Madara Ločmele (pedagoga palīgs)

Latviešu valodas pedagogi

Zane Bēķe, Ginta Silkalne, Sanda Ziemele-Miezīte, Gunta Grejere, Kristīne Bezzubova, Sandra Erinovska, Ieva Rasima

Angļu valodas pedagogi

Anita Brūmele, Ilze Ļeonova, Aija Jakovļeva, Inese Lubecka,  Inese Barone, Marta Žagare

Krievu un vācu valodas pedagogi

Elza Daukšte, Svetlana Rudzinkova, Svetlana Eihenbauma, Irina Audere-Auderiņa (arī angļu val.), Grineta Kimmele (vācu val.)

Matemātikas pedagogi

Tatjana Kaskeviča, Inga Kumeliņa, Ligita Briede, Vineta Mičāne, Inese Ābele

Eksakto mācību priekšmetu pedagogi

Virgīnija Birkmane (ķīmija), Madara Miltoviča (fizika), Līga Kuriļenko (dabaszinības), Didzis Avišāns (mehatronika), Marta Zedina (bioloģija)