Ikšķiles vidusskolā 2018./2019. mācību gadā strādā  81 pedagogs (tai skaitā interešu izglītības pedagogi)

Sākumskolas pedagogi

Sandra Tilta, Inga Leizandere,  Sandra Narvaite, Ieva Radziņa-Sproģe, Dina Muceniece, Aija Katkovska, Daiga Kiršholce, Kristīne Garklāva, Laura Salnāja, Zane Hartmane, Santa Kamša, Liāna  Batņa, Ruta Rudzīte,  Inga  Barce, Agnese Circene, Sanda Skujiņa, Velga Pujāte, Ināra Auziņa (pedagoga palīgs), Vineta Flintere (pedagoga palīgs)

Latviešu valodas pedagogi

Zane Bēķe, Ginta Silkalne, Sanda Ziemele-Miezīte, Gunta Grejere, Kristīne Bezzubova, Sandra Erinovska, Ieva Rasima

Angļu valodas pedagogi

Anita Brūmele, Ilze Ļeonova, Aija Jakovļeva, Inese Lubecka,  Inese Barone, Liene Marculāne

Krievu un vācu valodas pedagogi

Elza Daukšte, Svetlana Rudzinkova, Svetlana Eihenbauma, Irina Audere-Auderiņa, Grineta Kimmele (vācu val.)

Matemātikas pedagogi

Tatjana Kaskeviča, Inga Kumeliņa, Rima Kalniete, Ligita Briede, Vineta Mičāne

Eksakto mācību priekšmetu pedagogi

Vita Poriete (bioloģija, dabaszinības), Virgīnija Birkmane (ķīmija), Madara Miltoviča (fizika), Līga Bite (dabaszinības), Didzis Avišāns (mehatronika)