Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

SKOLĒNU AUTOBUSU KUSTĪBAS GRAFIKS IKŠĶILES NOVADĀ 2019./2020.MĀCĪBU GADĀ

 

 

Maršruts Nr.1 “Jesperi – Ikšķile”

(pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Pietura

Laiks

Līvciema iela

6.50

Jesperi

7.10

Saulkalne

7.15

Ikšķiles vidusskola

7.28

Elkšņi

7:35

Meidrops

7:40

Ikšķiles vidusskola

7:45

 

Maršruts Nr.2 “Turkalne – Tīnūži - Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Pietura

Laiks

Ausriņas

6.45

Turkalne

6.50

Mežsarga māja

6.55

Kalnāji

7.00

Smelteri

7.10

Ventas

7.15

Jumuči

7.20

Tīnūžu sākumskola

7.30

Ikšķiles vidusskola

7.45

*Pieturvietas Celtnieki – Vācu kalni tiks nodrošināts pēc ceļa remontdarbu noslēgšanās.

Maršruts Nr.3 “Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”
(pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Pietura

Laiks

Ikšķiles vidusskola

15.30

Elkšņi

15.37

SPA Drops

15.40

Ikšķiles dome

15.45

Saulkalne

15.53

Jesperi

16.00

Ikšķile “Dainas”

16.07

Tīnūžu sākumskola

16.15

Dobelnieki

16.20

Ikšķile

16.30

Maršruts Nr.4 “Ikšķile – Tīnūži – Turkalne – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Pietura

Laiks

Ikšķiles vidusskola

15.30

Tīnūžu sākumskola

15.40

Jumuči

15.55

Jasmīni

16.01

Celtnieks

16.06

Ceplīši

16.12

Kranciema krustojums

16.18

Kalnāji

16.24

Brieži

16.34

Turkalne

16.51

Ikšķile

17.10

Maršruts Nr.5 “Ikšķile – Tīnūži – Ikšķile” I

Pietura

Laiks

Ikšķiles vidusskola

6.30

Tīnūžu sākumskola

6.40

Jasmīni

6.45

Meimuri

6.50

Ceplīši

7.00

Jauntomiņi

7.02

Krustojums

7.05

Tīnūžu sākumskola

7.08

Dobelnieki

7.18

Tīnūžu sākumskola

7.25

Ikšķiles vidusskola

7.35

Būvdarbu laikā pie Ikšķiles vidusskolas autobusa pietura ir pie sporta kompleksa.

Autobusu kustības grafika precizitāte: +/- 3 min

Autobusu saraksts Ikšķiles mājas lapā.

 

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 3. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā – 8:00, Tīnūžu sākumskolā – 8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob. 29132818.

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka 2018. gada 29. augusta domes sēdē apstiprināti saistošie noteikumi „Kārtība, kādā Ikšķiles novada pašvaldība kompensē braukšanas izdevumus par sabiedriskā transportlīdzekļa reģionālās nozīmes maršrutos izmantošanu vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem”.