Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

Skolēnu autobusu kustības grafiks Ikšķiles novadā 2018./2019.mācību gadā


Pietura

Laiks

Maršruts Nr.1 “Jesperi – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Līvciema iela

6.50

Jesperi

7.10

Saulkalne

7.15

Ikšķiles vidusskola

7.25

Elkšņi

7:35

Meidrops

7:40

Ikšķiles vidusskola

7:45

Maršruts Nr.2 “Turkalne – Tīnūži - Ikšķile”

(pelēkais autobuss,  šoferis Andris mob. 29223920 )

Turkalne

6.40

Kranciema krustojums

6.55

Kalnāji

7.00

Tīnūžu sākumskola

7.10

Jumuči

7.15

Brektes, Jaunziemelīši, Celtnieki*, Vācu kalni* (no Celtnieku puses)

7.20

Ceplīši

7.26

Tīnūžu sākumskola

7.36

Benzīntanks Circle K

7.40

Ikšķiles vidusskola

7.50

*Pieturvietas Celtnieki – Vācu kalni tiks nodrošināts pēc ceļa remontdarbu noslēgšanās.

Maršruts Nr.3 “Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile” (pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

15.30

Elkšņi

15.37

Ikšķiles dome

15.45

Saulkalne

15.53

Jesperi

16.00

Ikšķile “Dainas”

16.07

Tīnūžu sākumskola

16.15

Dobelnieki

16.20

Ikšķile

16.30

 

 

Maršruts Nr.4 “Ikšķile – Tīnūži – Turkalne – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Ikšķiles vidusskola

15.30

Tīnūžu sākumskola

15.40

Jumuči

15.55

Jasmīni

16.01

Celtnieks

16.06

Ceplīši

16.12

Kranciema krustojums

16.18

Kalnāji

16.24

Brieži

16.34

Turkalne

16.51

Ikšķile

17.10

 

 

Maršruts Nr.5 “Ikšķile – Tīnūži – Ikšķile” I

Ikšķiles vidusskola

14.00

Tīnūžu sākumskola

14.20

Ikšķiles vidusskola

14.35

 

 

 

Dienās, kad nepieciešams nodrošināt autobusu skolēnu pārvadāšanai uz sacensībām, olimpiādēm utt., tad pēcpusdienās būs apvienotais reiss un mainās laiki. (Šāda kārtība plānota līdz janvārim.)

Apvienotais reiss:

Ikšķiles vidusskola

15.30

Elkšņi

15.37

Ikšķiles dome

15.45

Saulkalne

15.53

Jesperi

16.00

Ikšķile “Dainas”

16.02

Tīnūžu sākumskola

16.10

Jumuči

16.17

Jasmīni

16.20

Neimuri

16.27

Ceplīši

16.32

Dobelnieki

16.42

Kalnāji

16.58

Brieži

17.08

Kranciema krustojums

17.15

Turkalne

17.30

Ikšķile

17.45

 

 

Autobusu kustības grafika precizitāte: +/- 3 min

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 4. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā – 8:00, Tīnūžu sākumskolā – 8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob. 29132818.

 

Informējam, ka Ikšķiles novada pašvaldība ir pieņēmusi noteikumus, kas regulē iekšējās kārtības noteikumus Ikšķiles novada pašvaldības autobusos, kas pārvadā izglītojamos. Ar tiem audzēkņi tiks iepazīstināti klases stundās un tie ir izlasāmi autobusos.