2019-10-09

Ar jaukas dienas vēlējuma vārdiem 2.D klases skolēni,kopā ar klases audzinātāju 9. oktobra pelēkajā rītā, iepriecināja Ikšķiles ielās esošos gājējus.
2019-05-10

10.maijā 3.b klase kopā ar klases audzinātāju Santu Kamšu un vecākiem devās ceļojumā uz Kuldīgas novadu, lai piedalītos interesantā pasākumā" Meža ABC".
2019-01-10

Piekto mēnesi būdami skolēni, pirmklasnieki jau droši var doties uz bibliotēku, lai iepazītu dažādo grāmatu pasauli. Raitā solī 10. janvāra rītā Ikšķiles vidusskolas 1. d klase kopā ar skolotājām Kristīni un Sandu, apmeklēja mūsu pilsētas bibliotēku, kuru iekaroja kā īsti „ grāmatu tārpi ”.
2018-12-19

5.a klases skolēni kā čakli rūķīši kopā ar audzinātāju Sarmīti Zukuli cepa piparkūkas un cepumus, veidoja egļu bumbas, lai Ziemassvētkos iepriecinātu priekšmetu skolotājus, vecākus, atbalsta personālu, kā arī skolas vadību!
2018-12-18

Šī semestra noslēgumā, 18. decembra vakarā, mums - 6.a klasei, notika netradicionāla sapulce vecākiem. Šo sapulci veidojām mēs paši. Ideja radās kādā latviešu valodas stundā, un to tālāk attīstīja klases prezidente Adele. Tika izveidota darba grupa, kura uzņēmās sapulces organizēšanu. Skolēni izlozes veidā tika sadalīti grupās, un izvēlējāmies katrai grupai divus mācību priekšmetus, par kuriem veidoja projektus.
2018-11-28

28.novembrī 6.c klase kopā ar audzinātāju Sarmīti Viļumu apmeklēja Aivara Kļavja triloģijas "Ceļā uz nezināmo zemi" noslēguma grāmatas "Asinis uz dzintara" prezentāciju.
2018-11-08

5.a klase sagaidot Latvijas simtgadi ir izgatavojuši svētku piespraudes.
2018-10-18

1.c klases izaicinājums ieinteresēja un guva atbalstu 4.c klases skolēnos ar vienbalsīgu ''Jā!". Tā nu, bruņojušies ar milzīgu darba sparu, saulītei atbalstot, visi, priecīgi čalodami, 2018.gada 18.oktobra agrā rītā devāmies darīt labus darbus.
2018-10-17

1.c klase, rūpējoties par ZOO mītošajiem zvēriņiem, ir salasījuši krietnu daudzumu zīļu. 4.c klase tiek izaicināti pārspēt 1.c klases rekordu!
2018-10-03

Šī gada septembrī 6.D klases skolēns Gustavs Beķers saņēma ielūgumu piedalīties spēles “Gudrs vēl gudrāks” filmēšanā. Kopā ar 6.D klasi devāmies uz Latvijas Televīziju Zaķusalā, lai piedalītos raidījuma uzņemšanā un atbalstītu Gustavu.
Arhīvs: