2019-04-11

Kā jau ik gadu valstī notiek dažādas olimpiādes gan starpnovadu, gan arī augstākos līmeņos, kuros piedalās mūsu skolas skolēni. Mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem un sakām paldies skolotājiem, kuri ieguldījuši savu darbu šo rezultātu sasniegšanā!
2019-04-10

10.aprīlī Mežaparkā jau ceturto reizi aizvadīts Latvijas Skolu orientēšanās kauss, kas šogad pulcēja teju 800 skolēnus no 92 Latvijas skolām. Arī no mūsu skolas piedalījās 6 skolēni dažādās vecuma grupās, un Ikšķiles vidusskola kopvērtējumā ieguva 18.vietu.
2019-04-08

Mūsu 5.-9.klašu koris Mairas Līdumas vadībā koru konkursā, kas norisinājās Jelgavā pagājušajā nedēļā, ir saņēmis augstāko pakāpi un pārliecinoši uzvarējis savā grupā ar 45,84 punktiem.
2019-04-06

6.aprīlī Ikšķiles novada pašvaldībā notika konkursa "Sporta laureāts 2018" balvu pasniegšanas pasākums, kurā Ikšķiles novada pašvaldība godināja sportistus, sporta komandas, organizācijas un atbalstītājus. Vienu no galvenajām nominācijām saņēma arī mūsu sporta skolotāja Elita Šteinberga!
2019-04-01

Skolotājas Madaras Miltovičas audzēknis Patriks Kļaviņš - viens no 25 labākajiem skolēniem Valsts fizikas olimpiādē. Bet mūsu skolas 9. klases komanda Azbests FIZMIX konkursā izcīnījusi tiesības piedalīties finālā!
2019-03-21

Šogad mūsu skola kopā ar domes izglītības pārvaldi organizēja Starpnovadu izglītības iestāžu koru konkursu, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Abiem mūsu koriem bija izcils sniegums un sasniegto punktu skaits abiem ļāva saņemt diplomus par augstāko pakāpi.
2019-02-21

Nu jau astoņus gadus Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu, kurš lepojas ar bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājiem, izvirzīt tos „Ekselences balvai” – pasākumam, ko organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar LU Fondu, Valsts izglītības satura centru, uzņēmējiem un uzņēmēju asociācijām.
2019-02-12

Sveicam mūsu skolas vokālo ansambli "Kā debess..." ar iegūto Augstāko pakāpi I. kārtā vokālās mūzikas konkursā "Balsis", kas norisinājās Baložos 12.februārī.
2019-02-11

11. februārī Carnikavas pamatskolā norisinājās Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Garkalnes un Ikšķiles novadu apvienības 8.atklātā meiteņu mājturības olimpiāde ,,Melns ar baltu satikās“.
2019-01-28

Katru gadu Valsts bērnu tiesību aizsardzības ministrija rīko konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu, kuros ar labiem panākumiem ir piedalījušies mūsu skolas klašu audzinātāji. Šogad konkursā piedalījās Ikšķiles vidusskolas 5.a klases audzinātāja Sarmīte Zukule ar audzināšanas stundu - „Patiesa draudzība, vajadzības, vēlmes un cienoša komunikācija.” Šī stunda tika atzīta par labāko 5. – 9. klašu grupā.
Arhīvs: