2019-06-07

Vakar tika paziņoti rezultāti bērnu eTwinning Eirovīzijas festivālam, kas tika rīkots eTwinning projekta ietvaros,kurā piedalījās arī mūsu skolas skolēni skolotājas Anitas Brūmeles vadībā.
2019-05-23

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību Latvijas vēsturei, 1941.gada 14. jūnija un 1949.gada 25.marta vardarbīgajām un nelikumīgajām piespiedus izsūtīšanām uz Sibīriju, komunistiskā terora upuru atbalsta un palīdzības fonds “Sibīrijas bērni” šī gada pavasarī izsludināja zīmējumu konkursu "Sibīrijas bērni 1941/1949".
2019-05-21

Kā jau ik gadu valstī notiek dažādas olimpiādes gan starpnovadu, gan arī augstākos līmeņos, kuros piedalās mūsu skolas skolēni. Mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem un sakām paldies skolotājiem, kuri ieguldījuši savu darbu šo rezultātu sasniegšanā!
2019-04-25

25.gada aprīlī Tīnūžu sākumskolā norisinājās Starpnovadu konkurss vides zinībās "Iepazīsti un saudzē vidi"
2019-04-10

10.aprīlī Mežaparkā jau ceturto reizi aizvadīts Latvijas Skolu orientēšanās kauss, kas šogad pulcēja teju 800 skolēnus no 92 Latvijas skolām. Arī no mūsu skolas piedalījās 6 skolēni dažādās vecuma grupās, un Ikšķiles vidusskola kopvērtējumā ieguva 18.vietu.
2019-04-08

Mūsu 5.-9.klašu koris Mairas Līdumas vadībā koru konkursā, kas norisinājās Jelgavā pagājušajā nedēļā, ir saņēmis augstāko pakāpi un pārliecinoši uzvarējis savā grupā ar 45,84 punktiem.
2019-04-06

6.aprīlī Ikšķiles novada pašvaldībā notika konkursa "Sporta laureāts 2018" balvu pasniegšanas pasākums, kurā Ikšķiles novada pašvaldība godināja sportistus, sporta komandas, organizācijas un atbalstītājus. Vienu no galvenajām nominācijām saņēma arī mūsu sporta skolotāja Elita Šteinberga!
2019-04-01

Skolotājas Madaras Miltovičas audzēknis Patriks Kļaviņš - viens no 25 labākajiem skolēniem Valsts fizikas olimpiādē. Bet mūsu skolas 9. klases komanda Azbests FIZMIX konkursā izcīnījusi tiesības piedalīties finālā!
2019-03-21

Šogad mūsu skola kopā ar domes izglītības pārvaldi organizēja Starpnovadu izglītības iestāžu koru konkursu, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Abiem mūsu koriem bija izcils sniegums un sasniegto punktu skaits abiem ļāva saņemt diplomus par augstāko pakāpi.
2019-02-21

Nu jau astoņus gadus Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu, kurš lepojas ar bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājiem, izvirzīt tos „Ekselences balvai” – pasākumam, ko organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar LU Fondu, Valsts izglītības satura centru, uzņēmējiem un uzņēmēju asociācijām.
Arhīvs: