Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2020-02-25
 
Ekspozīcija ar šādu nosaukumu izveidota Ikšķiles vidusskolas muzejā un būs apskatāma līdz 9. martam.
2020-01-16
 
Jau par tradīciju tapis pasākums – veidot ekspozīciju janvāra barikāžu atcerei skolas muzejā. Pagājuši jau 29 gadi, kopš tā trauksmainā janvāra notikumiem, bet ar katru gadu skolas muzeja krātuvē ienāk arvien jauni un nedzirdēti stāsti un atmiņas, arī fotogrāfijas par latviešu dziesmotās revolūcijas kulminācijas dienām.
2019-12-17
 
Šogad muzeja telpā varam iepazīties ar plašu eksponātu klāstu, ko savākusi gan muzeja pedagoģe, gan darinājuši skolēni.
2019-11-13
 
Atbalstot skolas projektu “ Latvijas pēdas pasaulē”, veltītu Latvijas 101. gadadienai, arī muzejā izveidota ekspozīcija, kurā savāktas un apkopotas mūsu absolventu un skolotāju liecības par mācībām, darbu un dzīvi pasaulē.
2019-10-15
 
Tas bija 1984. gads, kad Ikšķiles pamatskolas 8.c klasi beidza Nora Rubene. Klases audzinātāja tai klasei bija pieredzējusī un slavenā mājturības skolotāja Maija Marksa, kura savus audzēkņus bieži veda uz teātri, muzejiem un ekskursijās. Noras klasei bija pašas Maijas Marksas iesauka – ”aktrišu” klase, jo īpaši meitenes bija sevišķi aktīvas, viņām it kā nepietika tikai ar mācību stundām vien.
2019-09-20
 
Jau no 9.septembra skolas muzejā ir atklāta izstāde” Dzeja un dzejnieki Ikšķilē laiku lokos”
2019-06-05
 
Mūsu skolā šogad projektu nedēļa bija ieplānota mācību gada pēdējā nedēļā. Tās laikā skolēni ar pedagogiem bija izplānojuši un darbojās daudzos interesantos projektos, bet es pastāstīšu, manuprāt, par vienu labi izdevušos un vajadzīgu skolai veikumu.
2019-05-17
 
Ir aizvadīta kārtējā Muzeju nakts skolā, kas tāpat kā iepriekšējos gados pulcēja plašus interesentu pulkus, kas vēlējās uzzināt un izmēģināt ko jaunu, satikties ar interesantiem cilvēkiem, kā arī pamielotos ar gardajām pankūkām un Ikšķiles saldējumu!
2019-03-29
 
Pavasaris klāt, par to vēsta visa daba: sniegpulksteņu un krokusu ziedi mūsu dārzos, piebriedušie pumpuri koku zaros, agrie,saulainie rīti, kurus jau iezvana skanīgas putnu balsis.
2019-02-18
 
Skolas muzeja uzdevums ir ne tikai vākt, pētīt un saglabāt vēsturisko mantojumu, bet arī, izmantojot uzkrāto materiālu, ekspozīciju veidā to rādīt skolēniem, tā gan paplašinot viņu redzesloku, gan radot interesi par dažādiem zinātnes un vēstures jautājumiem. Jau tradicionāli februāra mēnesī muzejā var apskatīt kalendārus.
Arhīvs:
1 2