2019-03-29

Pavasaris klāt, par to vēsta visa daba: sniegpulksteņu un krokusu ziedi mūsu dārzos, piebriedušie pumpuri koku zaros, agrie,saulainie rīti, kurus jau iezvana skanīgas putnu balsis.
2019-02-18

Skolas muzeja uzdevums ir ne tikai vākt, pētīt un saglabāt vēsturisko mantojumu, bet arī, izmantojot uzkrāto materiālu, ekspozīciju veidā to rādīt skolēniem, tā gan paplašinot viņu redzesloku, gan radot interesi par dažādiem zinātnes un vēstures jautājumiem. Jau tradicionāli februāra mēnesī muzejā var apskatīt kalendārus.
2019-01-14

Skolas muzeja fondos ir saglabājušās direktora vietnieces audzināšanas darbā Atmodas laikos Līgas Driķes atmiņas gan par Ikšķiles ciemata un skolas aktīvistiem LTF laikā un barikādēs. Aicinām iepazīties ar šīm atmiņām!
2018-12-12

Skolas muzejā 12. decembrī bija priecīga diena - ieradās Roberts Kulpe, muzeja labvēlis un draugs, ar dāvanu - vērtīgu avīžu " Ikšķiles Vēstis" komplektu, sākot no 2010. gada līdz mūsdienām.
2018-11-05

Ikšķiles vidusskolas muzejā no 5. novembra skatāma ekspozīcija “Skolēnu apģērbs Latvijā dažādos laika posmos"
2018-02-23

Kādas vēstures liecības glabā senās pionieru pulciņu hronikas?