2019-04-18

Aprīlī Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros norisināsies piecas veselīga uztura pamatprincipu olimpiādes skolēniem Tīnūžu sākumskolā un Ikšķiles vidusskolā, kā arī ekonomiska un veselīga uztura gatavošanas meistarklase pieaugušajiem.
2019-04-15

No šodienas skolas muzejā apskatāmi 9. klašu meiteņu noslēguma darbi mājturībā!
2019-04-08

8.aprīlī Ikšķiles vidusskolā sadarbībā ar Dambretes attīstības biedrību notiks Ikšķiles novada skolu Dambretes turnīrs 1.-8.klasēm
2019-04-05

Tuvojoties eksāmenu laikam, skolēni arvien biežāk sāk uztraukties - kā labāk sagatavoties, ar ko sākt, kā visefektīvāk pārbaudīt un uzlabot savas zināšanas? Lai atvieglotu satraucošo posmu līdz pārbaudījumu dienai, Uzdevumi.lv piedāvā ieteikumus, kā skolēniem izmantot portālu un tā sniegtās iespējas pirms eksāmeniem.
2019-04-03

Ikšķiles novada pašvaldība izsludina pieteikšanos SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBAS PASĀKUMIEM 2019. gada vasarai.
2019-03-26

Otrdien, 26.martā plkst.13.30 aktu zālē 10.-12.klasēm notiks lekcija par zīmoliem un personībām.
2019-03-25

25.marts ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Šajā dienā tiks demonstrēts literārais uzvedums "Kur pazuda saimnieks" pēc Paula Bankovska darbu motīviem, kā arī tiksimies ar izsūtītajiem ikšķiliešiem - Arvīdu Priednieku un bijušo Ikšķiles vidusskolas skolotāju Andri Jaunbergu.
2019-03-19

Nākošnedēļ visi tiek aicināti uz Putnu dienām Ikšķiles vidusskolā, ekspozīcija skolas muzejā pieejama jau šobrīd!
2019-03-18

Ceturtdien, 21.martā, plkst.19.00 Ikšķiles vidusskolas aktu zālē notiks Žetonu vakars ar 12.klases izrādi „Klusums Kaķasēkļa dambī 8”.
2019-03-07

Šogad tiek atzīmēti 15 gadi kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un jau piecus gadus Latvijas valūta ir eiro. Lai nostiprinātu jauniešos piederības sajūtu Eiropas valstu saimei un atgādinātu par demokrātiskajām vērtībām, Latvijas mācību iestādes tiek aicinātas atzīmēt 9. maiju – EIROPAS DIENU. 9.maijā par tradīciju ir kļuvis Eiropas Eksāmens, kurā ikviens var apliecināt un vairot izpratni un zināšanas par Eiropas Savienību. No 6.marta līdz 6.maijam skolas tiek aicinātas pieteikties dalībai Eiropas Eksāmenā (EE)
Arhīvs: