Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Citi PROJEKTI
Skolas dalība AFS programmā
2021-09-20
Šogad AFS programmas ietvaros mūsu skolā izglītību apgūst 2 ārvalstu skolēni.

Norisinājušies pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”
2021-09-10
2021. gada 2. un 3. septembrī Ikšķiles vidusskolas teritorijā un dabas parkā "Ogres Zilie kalni" tika organizēti divi pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā” divu dienu garumā Ikšķiles vidusskolas 7. – 12. klašu audzēkņiem. Kopumā aktivitātēs piedalījās sešpadsmit klases, dalītas vecuma posmos.

Ikšķiles vidusskola piedalās Jaunatnes politikas valsts programmas projektā
2021-08-30
Projekta mērķis ir nodrošināt Ikšķiles vidusskolas jauniešiem pieejamus un viņu vajadzībās balstītus atbalsta pasākumus, kas mazinātu Covid-19 pandēmijas radītās sekas un palīdzētu stiprināt viņu psihoemocionālo veselību.