Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Notikumi
Izskanējis Dzejas dienu pasākums
2021-09-17
16.septembrī jau vienpadsmito reizi Ikšķiles vidusskolas radošā grupa aicināja visus interesentus uz Dzejas vakaru “Dzeja dzīvo”, Centra laukumā pulcējot skolēnus un pieaugušos, kuriem patīk rakstīt, lasīt un klausīties dzeju.

SPORTOJAM AR PRIEKU - sporta diena 5.klasēm
2021-09-07
Rudens ir īpašs gadalaiks, kad atsākas skola, kad sākas viens liels – NEZINĀMAIS… Pasākums, kas tika sarīkots 5.klašu skolēniem bija īpašs, jo pēc vasaras iespēja saliedēties un būt kopā ar jauno klases audzinātāju.

Kopprojekts "Sapnis par..."
2021-06-01
Mācību gada noslēgumā 5.c klases skolēni kopā ar informātikas skolotāju Madaru Ančereviču un latviešu valodas skolotāju, klases audzinātāju Sandu Ziemeli-Miezīti veidoja kopprojektu "Sapnis par...". Projekta rezultātā tapa datorzīmējumi un skolēnu pašsacerētas haikas.

Rokdarbi 5., 6., 7. klasēs
2021-06-01
Skolotājas Margitas Siliņas vadītajās Dizaina un tehnoloģiju stundās meitenes ir cītīgi darbojušās.

Noslēgusies matemātikas viktorīna
2021-05-27
19. maijā notika matemātikas viktorīna, kurā piedalījās skolēni no Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu sākumskolas. Konkurss norisinājās Kahoot vidē.

Lasīt vairāk
Deju kolektīvs "Sidrabiņi" piedalās video filmēšanā
2021-05-24
24.maijā Ikšķiles vidusskolas deju kolektīvs "Sidrabiņi" un vadītāja Daiga Sosnare piedalījās lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” fināla video klipa "Svinēt Sauli" filmēšanā.

6.klašu meiteņu darinātās somiņas vasarai
2021-05-24
6.c un 6.d klašu meitenes attālinātajās mājturības un tehnoloģiju stundās darinājušas un izšuvušas somas vasarai un atpūtai!

Ikšķile foto rāmī
2021-05-21
4.klašu skolēniem mācību priekšmetā mājturība un tehnoloģijas - tēmā kokapstrāde tika uzdots uzdevums: izveidot foto rāmi un caur to izdarīt foto uzņēmumu.

Lasīt vairāk
Mācību stundas par lielajām gaurām
2021-05-05
Aprīļa pēdējā nedēļā bioloģijas stundās dažādu klašu skolēni kopā ar skolotāju Martu Zedinu attālināti tikās ar iniciatīvas “Gauru galvaspilsēta/GAGA Ikšķile” īstenotāju Ati Balodi un ornitologu Agni Bušu.

Lasīt vairāk
Ikšķiles vidusskolas skolēnu teātra un teātra studijas dalība XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā „..un es iešu un iešu!”
2021-04-27
26. aprīlī noslēdzās ikgadējais, diemžēl jau otro gadu attālinātais, XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls „..un es iešu un iešu!”, ko organizēja Valmieras Viestura vidusskola, skolēnu teātris “Sprīdītis” sadarbībā ar VISC.