Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Ikšķiles vidusskolas 10. klases vizīte Piastovas Licejā Polijā.
2019-06-06
No 22. līdz 26. maijam 13 desmitās klases skolēni devās uz eTwinning projekta “Paths into the Future: Cooperating, Learning, Sharing” vizīti Polijā, Piastovas Licejā, netālu no Varšavas robežas. Projekts tika izveidots, lai abu valstu skolēni varētu radoši iepazīties ar kultūru, vēsturi un īpaši aktīvo tūrismu Ikšķilē, Latvijā (tēma tika aizgūta no 10. klases mācību programmas) un Polijā, savstarpēji daloties ar zināšanām par savu valsti.

Mūsu dalība e-Twinng projektos 2018./2019. m.g.
2019-04-17
Kopš janvāra grupa 6.b klases skolēnu ir iesaistīti starptautiskā eTwinning projektā Eurovision Song Contest, ko izveidoja Beļģijas un Francijas skolas.