Skolēnu viedokļi
Vidusskolēnu viedokļi par attālinātās mācīšanās laikā iepazīto literatūrā
2020-05-25
Aicinām iepazīties ar vidusskolēnu pārdomām, kas radušās attālinātajā mācību procesā iepazīstot dažādus literatūras žanrus.

Sieviešu dienai tuvojoties...
2020-03-06
Šoziem laika apstākļi mūs ir lutinājuši, un laiks ir pieturējies neparasti silts visu ziemu. Varbūt tāpēc kalendāra lapiņas pāršķiršana uz pirmo pavasara mēnesi martu nešķiet tik ļoti būtiska. Ar ko mums katram asociējas marts?

Intervija ar bioloģijas skolotāju Martu Zedinu
2019-11-01
Katru gadu oktobra pirmajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta Starptautiskā skolotāju diena. Šogad Ikšķiles vidusskolā darba gaitas uzsākuši vairāki pedagogi. Par skolotāja darba ikdienu, mērķiem un iecerēm intervijā stāsta Ikšķiles vidusskolas bioloģijas skolotāja Marta Zedina.

Intervija ar skolēnu pašpārvaldes prezidenti Sandu Bērziņu
2019-10-28
Sanda Bērziņa ir Ikšķiles vidusskolas 11. klases skolniece. Pateicoties rosīgajai un sabiedriskajai dzīvei un iesaistei gan skolas, gan IK jauniešu rindās, Sandas vārds gan skolas, gan novada mērogā izskanējis ne vienu reizi vien. Sandas lielākais devums skolai ir vairākkārtīgi veidotie videomateriāli. Veidotā filmiņa par Ikšķiles vidusskolas skolēnu dalību VISC organizētajā Labo darbu konkursā iekļuva labāko vidū.

Intervija ar Undīni Zirni
2019-10-14
Šogad Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvaldei tika ievēlēts jauns prezidents. Par paveikto piedāvājam interviju ar bijušo pašpārvaldes prezidenti Undīni Zirni.

Modes sleja
2019-02-11
Starpbrīžos gaiteņos neviļus paskatoties uz skolas biedru apaviem, ievēroju, ka lielākoties staigāšanai ikdienā cieņā ir dažādi sporta apavi. Tas man mudināja veikt nelielu izpēti, kuru zīmolu apavi Ikšķiles vidusskolā ir visiecienītākie.

Pirms Ziemassvētkiem
2018-12-17
Rit pēdējā nedēļa pirms Ziemassvētkiem, un pavisam drīz mēs aizdegsim pēdējo, ceturto svecīti, Andenta vainagā. Šķiet, ka šis ir laiks, kad cilvēki, paši to nemanot, kļūst labsirdīgāki, dāsnāki, labāki un atvērtāki labiem darbiem un labiem vārdiem.

Izsaki savu viedokli!
2018-12-14
Hei, hei! Visi lielie un mazie Ikšķiles vidusskolā! Aizsākam jaunu rakstu sēriju! Ikvienam ir iespēja brīvi izteikt savu viedokli par visdažādākajām lietām, notikumiem vai faktiem! Neklusē, ja vēlies paust kādu savu ideju, viedokli vai ierosinājumu! Šis ir īstais laiks.

Ja ne mēs, kas tad?
2018-12-14
Vecāki - cilvēki, kam jau kopš bērnības ir liela nozīme mūsu dzīvē. Viņi noteica mūsu attīstību līdz 5 gadu vecumam un ietekmē mūsu raksturu vēl joprojām. Tas ir arī iemesls, kāpēc bieži bērna uzvedība, tās nepilnības tiek noveltas uz vecākiem. Tas ir kā attaisnojums nenoteiktam emocionālajam stāvoklim. Ja ģimenē valda savstarpēja agresija, nesaprašanās, tad bērns no tā ietekmējas, un tas var izpausties vēlāk arī viņa privātajā dzīvē.