Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Mēs lepojamies
Georgs Šmalcs - Eiropas čempions U16 skrituļslalomā giganta disciplīnā
2021-09-22
Ar Eiropas čempiona titulu skrituļslaloma (inline alpine) giganta disciplīnā un bronzas medaļu skrituļslalomā savā vecuma grupā, ikšķilietis Georgs Šmalcs (Ikšķiles vsk.8.a klase) lieliski noslēdz 2021.gada aktīvo sporta sezonu.

Panākumi Latvijas skrituļošanas čempionātā
2021-09-16
Septembrī mūsu skolas 5.d klases skolniece Daniela Anna Livčāne Latvijas čempionātā ātruma skrituļošanā 5km ar individuālu startu izcīnīja 1. vietu!

Panākumi jaunsargu sacensībās
2021-09-09
9.septembrī norisinājās jaunsargu sacensības "Lapsu medības". Sacensībās jaunsargu komanda, kurā ir vairāki mūsu skolas skolēni, ieguva 2.vietu!

Panākumi vieglatlētikas sacensībās
2021-07-21
Esam saņēmuši priecīgu ziņu par to, ka mūsu skolas 7.e (nu jau 8.e :)) klases skolniece Adriana Reitmane ir izcīnījusi 3.vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā daudzcīņā un 15.jūlijā ieguva 3.vietu Latvijas čempionātā barjerskrējienā. Apsveicam ar iegūtajām godalgām un no sirds lepojamies!

Skolēnu sasniegumi konkursos un olimpiādēs 2020./2021.m.g.
2021-05-05
Lai arī šis gads ir ieviesis izmaiņas olimpiāžu un konkursu norisē un daudzi pasākumi tiek atcelti, daļa no tiem šogad tiek pārcelti tiešsaistes režīmā. Mūsu skolas skolēni tajos aktīvi piedalās, sasniedzot iepriecinošus rezultātus.

Atzinība konkursā “Mans svētdienas rakstu darbs”
2021-04-30
Marta vidū tika paziņoti konkursa “Mans svētdienas rakstu darbs” uzvarētāji un prezentēta jauna grāmata - “Svētdienas domraksti”. Tajā iekļauts tagad jau 9.klases skolnieka Dzintara Ralfa Šķeltiņa Atzinības rakstu ieguvušais stāsts!

Godalga konkursā Ķengurs 2021
2021-04-28
Ir noslēdzies starptautiskais matemātikas konkurss "Ķengurs", kurā starp pirmo vietu ieguvējiem ir arī mūsu 3.d klases skolniece Jasmīna Rūta Rempe!

Mūsu skolnieču literārie darbi publicēti krājumā „Izstāsti man savu sapni”
2021-04-28
Latviešu valodas aģentūra izdevusi nu jau četrpadsmito skolēnu radošo darbu krājumu „Izstāsti man savu sapni”, kurā apkopoti 422 skolēnu labāko darbu fragmenti un zīmējumi, starp kuriem ir arī divu mūsu skolnieču Jasmīnas Rūtas Rempes un Martas Elīzas Rudzītes darbi.

Mūsu SMU "Dziedi silti" atkal ar balvu!
2021-04-27
26.aprīlī noslēdzās Junior Achievement Latvia rīkotais lielākais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums "Cits Bazārs Pavasarī", kur skolēnu uzņēmumi no visas Latvijas sacentās par savas preces/pakalpojuma pārdošanu, reklamēšanu un savas idejas aizstāvēšanu.

Skolas ansamblis "Kā debess" izvēlēts dalībai Dziesmu svētku koncertā
2021-03-04
Mūsu skolas vokālais ansamblis "Kā debess" (vadītāja Maira Līduma) ir izvēlēts dalībai skolēnu Dziesmu svētku ekskluzīvā Tautas mūzikas koncertā "Līdz pašām debesīm", kas notiks Rīgā, Hanzas Peronā, 28.jūlijā.