Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Metodiskās komisijas

Lai sekmētu Ikšķiles vidusskolas katra skolotāja izaugsmes, koncepcijas un pedagoģiskā kolektīva meistarības līmeņa motivētu profesionālā līmeņa paaugstināšanu,  Ikšķiles vidusskolā darbojas sešas metodiskās komisijas:

• Sākumskolas metodiskā komisija (vadītāja: Solvita Zirne);
  • Sociālās un pilsoniskās audzināšanas metodiskā komisija (vadītāja: Barba Lielbārde);
  • Dabaszinību un inženierzinātņu metodiskā komisija (vadītāja: Monta Vanaga);
  • Valodas un kultūru metodiskā komisija (vadītāja: Sanda Ziemele-Miezīte);
  • Svešvalodu metodiskā komisija (vadītāja: Aija Jakovļeva)
  • Matemātikas metodiskā komisija (vadītāja: Inese Ābele).

Metodisko komisiju reglaments