Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Skolas Soma
Izrāde par Latvijas valsts dibināšanu
2021-05-28
Mācību gada izskaņā Ikšķiles vidusskolas 7.e klasei projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja noskatīties Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Tikšanās vieta - Rīgas pilsētas II teātris" par mūsu valsts dibināšanu.

Izrāde Sarkangalvīte un vilks
2021-05-28
Projektā Latvijas skolas soma visiem 4.klašu skolēniem bija lieliska iespēja noskatīties Latvijas Nacionālā teātra izrādes ierakstu “Sarkangalvīte un vilks”. Daudzi skolēni to skatījās kopā ar ģimeni un guva daudz pozitīvu emociju. Izrāde galvenokārt tika akcentēta uz literatūras un audzināšanas mācību priekšmetu.

Izrāde "Cīrulīši"
2021-05-28
Mācību gada izskaņā mūsu skolas 9.a klase noskatījās tiešsaistē projekta piedāvāto Nacionālā teātra izrādi “Cīrulīši”.

Koncertlekcija "Sprādziens mūzikā"
2021-05-24
24.maijā notika kārtējais projekta "Latvijas skolas soma" pasākums - koncertlekcija 6., 8.klasēm, kura ietverta mūzikas stundu pamatprogrammā "Mūzikas attīstība, jeb izaugsme no ragtime līdz mūsdienām – stilu veidošanās, raksturīgākās īpašības, džezs, bigbends, mūzikls un kino mūzika, populārā mūzika, mūzikas stilu veidošanās."

Muzeja nodarbība “Kā dzīvoja senie ļaudis?”
2021-05-17
29.aprīlī Ikšķiles vidusskolas 6.d klase (22 skolēni) projekta “Skolas soma” ietvaros piedalījās Latvijas Nacionālā Vēstures muzeja (LNVM) organizētajā stundā “Kā dzīvoja senie ļaudis? ”Stundu tiešsaistē no muzeja vadīja LNVM Izglītības un komunikācijas departamenta vadītāja, vēsturniece Astrīda Burbicka.

Koncertlekcija par Imantu Kalniņu
2021-05-14
Sagaidot komponista Imanta Kalniņa 80.gadu jubileju projekts “Latvijas skolas soma” piedāvāja lekciju mūzikā, kuru noskatījās mūsu skolas 9.klases skolēni. “Imants Kalniņš - 80”.

Noslēdzas nodarbību cikls "Es un Ziedonis "Dzirnakmeņos".
2021-04-22
20. aprīlī 10.A un 11.klases skolēni noslēdza projekta Latvijas Skolas soma nodarbību ciklu Ziedoņklase "Es un Ziedonis "Dzirnakmeņos".

12.klase iepazīst Imantu Ziedoni "Dzirnakmeņos"
2021-04-21
19.aprīlī mūsu skolas 12. klase piedalījās projekta Latvijas skolas soma pasākumā Ziedoņa klase interaktīvajā nodarbībā “Es un Imants Ziedonis “Dzirnakmeņos”.

Ziedoņa klases interaktīvais apmeklējums
2021-04-14
13. aprīlī mums - 10.b klasei - bija iespēja projekta Latvijas skolas somas" ietvaros apmeklēt “Ziedoņa klases” interaktīvo nodarbību.

Latvijas Nacionālā teātra izrāde “Svina garša".
2021-04-12
Marta beigās, izmantojot projekta Latvijas Skolas Soma kultūrprogrammas piedāvājumu, mūsu skolas 12.klasei bija iespēja noskatīties Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Svina garša".