Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Pasākumi karjeras atbalstam 1.-4.klašu posmā
Interaktīvās nodarbības sākumskolā
2020-03-12
Marta mēnesī Ikšķiles vidusskolas sākumskolas klasēs tika uzsākts karjeras attīstības atbalsta pasākuma nodarbību cikls “Izpratnes veidošana par profesijas izvēli”.

Projektu ideju konkurss 3.klasēm
2020-01-31
Janvāra mēnesī karjeras projekta ietvaros 3. klašu skolēniem tika organizēts projektu ideju konkurss “Varam un darām!”. Konkursa mērķis bija sniegt iespēju skolēniem gūt jaunu praktisku pieredzi un prasmes projektu izstrādāšanā.

Mērķu plānošanas nodarbība 4.klasēm
2019-12-18
17. un 18. decembrī Ikšķiles vidusskolas 4. klašu skolēni tikās ar biedrības “Pacelt Pasauli” lektori Ligitu Milleri nodarbībā par mērķu plānošanu “Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?”. Programmas mērķis ir palīdzēt skolu mazo klašu skolēniem domāt jau šobrīd, ko viņiem patiktu darīt nākotnē un uzzīmēt to pēc Mērķu plānošanas metodikas.

Karjera Ikšķiles vidusskolā
2019-12-17
Šajā mācību gadā būtiski papildināta Ikšķiles vidusskolas mājaslapā sadaļa KARJERA. Karjeras sadaļā ir pieejama ne tikai aktuālā informācija par karjeras aktivitātēm skolā, bet arī dažāda satura infografikas, piemēram, par to kā plānot karjeru, kā izvēlēties izglītības iestādi u.c.

Mārtiņdienas gadatirgus
2019-11-08
Piektdien, 8. novembrī, Ikšķiles vidusskolas sākumskolā bija liela rosība, jo notika ikgadējais Mārtiņdienas gadatirgus. Kā jau pienākas, piedāvājums bija bagātīgs - Mārtiņos taču ir novākta raža, ko nesusi vasara un rudens. Tajā kā ik gadu tieši ceturto klašu skolēni piedāvāja tirgus apmeklētājiem gan rudens veltes (dzērveņu un upeņu sulas, ābolus, sukādes), gan kopā ar vecākiem pagatavotos kārumus (tortes, kēksi, cepumi, saldās maizītes, bulciņas...), gan dažādas pašgatavotas lietas, piemēram, lavandas miega peles, grāmatzīmes utt.

Bitenieka profesija
2019-05-20
Saulainā 20.maija rītā 2.c klase kopā ar klases audzinātāju Lauru Salnāju devās iepazīties ar bitenieka profesiju. Mārča mamma Iveta, kura nodarbojas ar biškopību, mums laipni izstāstīja un parādīja kā iegūst medu.

Medicīnas māsu profesija
2019-04-30
30. aprīlī 3.b, 3.a un 4.b klasēs viesojās Kristiānas mamma, lai pastāstītu par medicīnas māsu profesiju.

Tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu
2019-04-29
29.aprīlī klases stundā pie 2.c klases viesojās grāmatas "Plastmasas huligāni" autore Agnese Vanaga

Mākslinieka profesija
2019-04-18
18.aprīlī 2.d un 4.b klasēs viesojās Dārtas un Jurģa mamma, lai pastāstītu par mākslinieka profesiju un darbu izstāžu zālē “Arsenāls.”

Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu vizīte mūsu skolā
2019-03-29
29.martā Rīgas Ekonomikas augstskolas jeb Stokholmas Ekonomikas augstskolas studenti viesojās Ikšķiles vidusskolā pie 11. un 12.klases skolēniem, lai pastāstītu par savu augstskolu un tās piedāvātajām studiju iespējām.