Izstādes un jaunumi muzejā
Ikšķiles Kultūras biedrība papildina skolas muzeja fondus
2024-04-26
Ikšķiles vidusskolas muzejs saņēma dāvinājumu no Ikšķiles Kultūras biedrības vadītājas Leldes Sāmītes – divas dokumentālās īsfilmas “Roberts Kuga” un “Marga Tetere Valdmane. Personība”. Milzīgu darbu filmu tapšanā ieguldīja Kultūras biedrības vadītāja Lelde Sāmīte un foto - video mākslinieks, operators Jurģis Kreilis.

Leļļu izstāde skolas bibliotēkā
2024-01-03
No 8.janvāra līdz 8.februārim Ikšķiles vidusskolas bibliotēkā ir skatāma leļļu izstāde “Etno elegance mīļlellīšu pasaulē”

Dāvinājums Ikšķiles vidusskolai
2023-12-01
Ikšķiles vidusskolas muzejam nodots dāvinājums, ko Valsts svētkos dāvinājusi ikšķiliete Aija Āboltiņa - rotkaļa Alberta Karlova darinātā Ikšķiles sakta, kā arī grāmata "Sajūti vēju"!

5.klases apmeklē skolas muzeju
2023-12-01
16.novembrī 5.a un 5.b klases skolēni sociālo zinību un vēstures stundas laikā apmeklēja Ikšķiles vidusskolas muzeju. Muzeja apmeklējums skolēniem ļāva ne vien iepazīt jaunās muzeja telpas, bet arī muzejpedagoģes Daces Jansones vadībā izprast muzeja darba mērķus un iespējas skolēniem tajā.

Antona Megņa darbu izstāde
2023-11-09
Skolas muzejs aicina iepazīties ar gleznotāja ANTONA MEGŅA (1907 – 1982) darbiem no izstāžu cikla “Ikšķiles mākslinieku devums Latvijai!”

Izstāde "Latvijas valsts simboli ĢERBONIS, KAROGS, HIMNA"
2023-11-09
Skolas muzejs aicina iepazīties ar Ikšķiles vidusskolas skolēnu darbiem "Latvijas valsts simboli ĢERBONIS, KAROGS, HIMNA"

Filma “ Mātes piens” – pēc mūsu skolas absolventes Noras Ikstenas romāna motīviem veidots mākslas darbs
2023-01-31
Nora Ikstena ( toreiz Rubene) mūsu skolas 8. klasi beidza 1984. gadā, Ikšķilē toreiz bija tikai pamatskola. Tālāk Nora izvēlējās mācīties Rīgas vidusskolā. 8. c klases audzinātāja bija slavenā mājturības skolotāja Maija Marksa, kura talantīgi mācīja ne tikai adīt, šūt un ēdienus gatavot, bet bieži veda savus audzēkņus ekskursijās, uz teātri, arī paši klasē iestudēja ludziņas, piemēram, “Mazo raganiņu”.

Ekspozīcija “ Mūsu skola Noras Ikstenas ( toreiz Rubenes) laikā”
2023-01-31
Šobrīd uz lielā ekrāna iznāk filma "Mātes piens", kas tapusi pēc mūsu skolas absolventes Noras Ikstenas romāna motīviem. Par godu šim notikumam, skolas muzejā tapusi ekspozīcija “ Mūsu skola Noras Ikstenas ( toreiz Rubenes) laikā.”

Ekspozīcija “Janvāra barikādēm – 32” skolas muzejā.
2023-01-13
Kā katru gadu, arī šogad skolas muzejā janvāra mēnesī izveidota Barikāžu atcerei veltīta ekspozīcija. Nu jau atzīmējam 32. gadskārtu, kopš Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstis drosmīgi stājās barikādēs un izcīnīja sev neatkarību, atjaunoja savu valstisko identitāti. Šajā kustībā ļoti aktīvi piedalījās Ikšķiles iedzīvotāji, arī mūsu skolas cilvēki.

Mobilie telefoni izkonkurējuši skolēnu dienasgrāmatas
2022-12-09
Skolas muzejā novembra beigās izveidota ekspozīcija, kurā var redzēt skolēnu dienasgrāmatas, sākot no 1965. gada, un arī mobilos telefonus, kuri laika gaitā skolā ir izkonkurējuši papīra formāta dienasgrāmatas, klases žurnālus.