Aktuāli!

Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Autobusu saraksts

 Autobusu kustības saraksts 2021./2022.mācību gadā

Rīta reiss

 

(oranžs autobuss, numura zīme HS 7512, šoferis Jānis, mob.tālr. 29130586)

 

Raņķi 2

6:40

Kalnāji

6:50

Mārdadži

7:00

Vācu kalni (no Celtnieka puses)

7:10

Ceplīši

7:17

Tīnūžu sākumskola

7:23

Cirkle K, DUS

7:28

Ikšķiles vidusskola

7:45

 

Vakara  reiss

Ikšķile-Luņģi- Meimuru virziens- Briežu virziens)

 

(oranžs autobuss, numura zīme HS 7512, šoferis Jānis, mob.tālr. 29130586)

 

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

Rīta reiss

(pelēkais autobuss, numura zīme FC 8978, šoferis Jānis, mob.tālr. 26363659)

Līvciema iela

6:50

Jesperi

7:10

Saulkalne

7:20

Ikšķiles vidusskola

7:28

 Spadrops (bijušais Meidrops)

7:33

Elkšņi

7:40

Viada, DUS

7:45

Ikšķiles vidusskola

Tīnūžu sākumskola

7:55

8:15

 

 

 

Vakara  reiss

(pelēkais autobuss, numura zīme FC 8978, šoferis Jānis, mob.tālr. 26363659)

Ikšķiles vidusskola

15:30

 

Rīta reiss

(balts autobuss, numura zīme MF 3345, šoferis Andris, mob.tālr. 29223920)

Autobusa pietura Ikšķile

6:15

Bērzu ceļš

6:55

Dīriņi

7:00

Spulgas

7:05

Vālītes

7:15

Dzirnavkrogs

7:25

Ogre (jaunā bibliotēka)

7:50

Ledus halle (Dinaz, DUS)

7:55

Tīnūži

8:10

 

Vakara  reiss

(balts autobuss, numura zīme MF 3345  šoferis Andris, mob.tālr. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

Papildus reiss:

Ikšķiles vidusskola - Tīnūžu sākumskola        14.15

Tīnūžu sākumskola - Ikšķiles vidusskola        14.30

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 6.septembra.
  2. Mācību stundu sākums Ikšķiles vidusskolā-  plkst.8:00, Tīnūžu sākumskolā- plkst.8:30.
  3. Transporta maršruti var tikt precizēti un koriģēti!
  4. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob.tālr.29132818.
  5. Autobusa grafika precizitāte+/- 3 min.
  6. Vecākiem lūgums telefoniski informēt autobusa šoferi, ja bērns slimības vai kādu citu iemeslu dēļ nebrauks uz skolu, lai nekavētu laiku pieturvietās, kurās nav bērnu.