Skolēnu pašpārvalde

Ikšķiles vidusskolas Skolēnu pašpārvalde ir neatkarīga, demokrātiska un sabiedriska organizācija un tā līdzdarbojas Skolas darba organizēšanā. Pašpārvalde ir pašu Skolas skolēnu radīta vienība, kas uz konstruktīvu ieteikumu pamata uzstājas kā vidutājs starp skolēnu un Skolas vadību.

Pašpārvaldes sastāvu veido skolēni, lai pārstāvētu un aizstāvētu skolēnu intereses, sekmētu Skolas sabiedriskās dzīves veidošanos.

Skolēnu pašpārvaldes reglaments

Saskaņā ar 2023.gada 21.setembrī notikušajām Skolēnu pāšpārvaldes prezidenta vēlēšanām, Ikšķiles vidusskolas 4.-12.klašu prezidentu un vietnieku kopsapulcē ļoti pārliecinošā balsojumā par Ikšķiles vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes prezidenti tika ievēlēta 11.klases skolniece Laura Roberta Ekerte.

Par līdzšinējo skolēnu pašpārvaldi:

2020. gada 8.oktobrī mūsu skolā notika Skolēnu pašpārvaldes vēlēšanas, kurās par pašpārvaldes prezidentu tika ievēlēts 10.b klases skolēns Aleksandrs Molloudis.

Skolēnu pašpārvaldes komanda: Aleksandrs Molloudis, Elīze Madara Āboltiņa, Arita Siliņa, Annija Grinberga, Elīna Gutberga, Keita Elīza Paukšēna, Rainers Batarags, Edvards Driķis, Matīss Liepa, Edvards Petkuns.