Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Individuālās karjeras konsultācijas

INDIVIDUĀLĀS KARJERAS KONSULTĀCIJAS

“Karjeras konsultēšana” ir pasākumu kopums, kas dod iespēju cilvēkam jebkurā vecumā un jebkurā dzīves posmā apzināties savas spējas, kompetences un intereses, lai motivēti izvēlētos un vadītu savu izglītību vai nodarbinātību atbilstoši tām. Tā palīdz cilvēkam veicināt sevis izzināšanu, savas profesionālās ievirzes apzināšanu, padziļināt izpratni par izglītību un iespējām darba tirgū.

Skolā tiek piedāvātas karjeras konsultācijas pie pedagoģes karjeras konsultantes Jolantas Priedes:

Lai pieteiktos konsultācijai, jaunietim jāatsūta ziņu e-klasē vai arī uz e-pastu jolanta@karjeraskonsultants.lv  (norādot, ka tā ir Ikšķiles vsk.) ziņā jānorāda vārdu, uzvārdu, klasi, e-pastu un tālruņa nr.