Pievienojamies akcijai "Rokasspiediens Eiropai"
2024-04-29

Ikšķiles vidusskola kā viena no 80 Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas programmas dalībniecēm pievienojas jaunai Eiropas dienas tradīcijai – “Rokasspiediens Eiropai”.

Šī tradīcija radusies Īrijā, un tās pamatā ir ideja, ka rokasspiediens ir simbols, kas apliecina cieņu, sadarbību un vienlīdzību – Eiropas Savienības pamata vērtības.

Akcijā skolēni, skolotāji, administrācijas darbinieki, viesi, vecāki aicināti paspiest viens otram roku, apliecinot savstarpējo cieņu, sadarbību, vienlīdzību, simboliski apliecinot arī solidaritāti starp Eiropas pilsoņiem un valstīm.

Kā vienu no demokrātijas nedēļas pasākumiem organizēsim atbalstu Ukrainai, tāpēc aicinām ikvienu mūsu skolas skolēnu, vecākus un Ikšķiles vidusskolas darbiniekus atnest šokolādes tāfelīti, uz kuras būtu glīti noformēti spēka vārdi vai sveicieni Ukrainai un tās cilvēkiem visdrīzākās brīvības atgūšanai.

Šokolādes tāfelītes gaidīsim no 2.maija līdz 9.maijam pie skolas dežurantes (1.-3. klases  pie sākumskolas dežurantes, 4.-12. klases pie lielās skolas dežurantes).

Ikšķiles vidusskolas  EP Vēstnieki un skolotāja Marta Žagare

Rokasspiediena Eiropai