30.aprīlī un 3.maijā būs saīsinātās stundas!

Interešu izglītības nodarbības būs līdz plkst. 13.50.

Skolas autobuss kursēs 14.00!

Izrāde "Mazais princis"
2024-05-02
16.maijā, ar projekta "Latvijas skolas soma" atbalstu, skolā būs skatāma izrāde "Mazais princis" .

Ikšķiles vidusskola izsludina matemātikas skolotāja vakanci
2024-04-30
Ikšķiles vidusskola aicina pievienoties skolotāju kolektīvam matemātikas pedagogu.

Ģimenes dienas koncerts
2024-04-30
9.maijā aicinām uz Ģimenes dienas koncertu skolas aktu zālē. Īpaši gaidīsim visas māmiņas!

Tikšanās ar Jaunsargiem
3.maijā uz tikšanos ar Jaunsargiem un viņu vadītāju aicinātas 5.-11.klases

Muzeju nakts 2024
2024-04-30
Šogad 17.maijā ikgadējā muzeju naktī šķetināsim noslēpumu, kas paslēpts noslēpumu kambaros. Ieeja no plkst.19.00.

Pievienojamies akcijai "Rokasspiediens Eiropai"
2024-04-29
Ikšķiles vidusskola kā viena no 80 Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas programmas dalībniecēm pievienojas jaunai Eiropas dienas tradīcijai – “Rokasspiediens Eiropai”. Šī tradīcija radusies Īrijā, un tās pamatā ir ideja, ka rokasspiediens ir simbols, kas apliecina cieņu, sadarbību un vienlīdzību – Eiropas Savienības pamata vērtības.

Ikšķiles vidusskolu Čē Čē Čempionāta Finālā pārstāvēs divas klases
2024-04-25
Ir paziņoti Čē Čē Čempionāta Finālisti. Esam priecīgi paziņot, ka no mūsu skolas uz finālu 17.un 18.maijā Bauskā dosies 2 klases: 7.b klase ar audzinātāju Sanitu Tauriņu un 10.klase ar audzinātāju Ingu Kumeliņu.

27.aprīlī - Lielā Talka visā Latvijā
2024-04-12
Ar moto "tīri-zaļi-ilgi" 27. aprīlī notiks Lielā Talka. Lielajā Talkā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam rūp ilgtspējīga valsts attīstība un iespēja dzīvot nepiesārņotā,skaistā vidē. Lai talkošana būtu veiksmīga un droša, ir nozīmīga rūpīga sagatavošanās un dažu praktisku padomu ievērošana.

Inovāciju skolas vasaras nometnes
2024-04-11
Inovāciju skola izsludina iespēju pieteikties uz Inovāciju skolas vasaras dienas nometnēm bērniem!

Radošo darbu konkurss 1.- 4. klašu skolēniem “Mana veselīgā ēdienkarte”
2024-04-11
Vēl mazliet, un skolēni dosies vasaras brīvlaikā. Šis ir īstais laiks, lai pārliecinātos, ka viņi zina, kāda maltīte draudzīgāka vēderam – kas dod spēku, kas palīdz augt, kas jāēd, lai būtu stipri kauli un labs noskaņojums. Sacensību gars ir lieliska motivācija zināšanu apguvei, tāpēc Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku aicina 1.- 4. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tiek organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm.